PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Czy jest na sali ktoś, kto oglądał zarówno serię Pitbull jak i Botoks i mógłby podzielić się opinią czy te film są na podobnym poziomie czy jednak to coś zupełnie innego? Ewentualnie czy jest ktoś, komu podobały się Pitbulle, ale Botoks uważa za kompletną szmirę?

ocenił(a) film na 1
Plomme

Mnie podobal sie Pitbull. Ten z Dorocinskim. Tylko ten. Reszta to co najwyzej przecietniaki. Botoks to jeszcze wiekszy syf. Ze wzgledu na maksymalna groteskowosc i trywializm.

ocenił(a) film na 6
Plomme

oglądałam oba i nie można ich porównywać. Pitbul był bardziej na luzie, mafia, żarty, czarny humor - inna bajka. Botoks jest cięzkim, kontrowersyjnym filmem bardzo dosadnym czasami przerysowanym, który daje do myślenia. Pokazuje skrajne przypadki i patologie jednak takie rzeczy sie dzieją a ludzie w to nie chcą wierzyć. ogólnie myślę, ze polowa ludzi po prostu nie zrozumiala tego filmu stąd takie opinie a nie inne. Nie patrz też na trailer bo z całym filmem nie ma on wiele wspólnego - to jest wątek poboczny. Nr jeden to aborcje, in vitro itp. dlatego nie jest to film dla wszystkich a dla osób o mocnych nerwach i z pewnym dystansem do tego typu rzeczy. Mi się podobał jednak nie jest to lekkie kino i nie wiem kiedy mogłabym obejrzeć ten film raz jeszcze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones