PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 676
ocen
4,4 10 1 115676
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Film bardzo dobry, co prawda nie porusza całej problematyki polskiego lecznictwa, ale jego ważną część. Osobiście miałem niedawno staż w szpitalu i wiem, że takie historie się zdarzają. Mam znajomą, która pracowała w podobnej firmie (przed jej zamknięciem) i takie przekręty jak w filmie są stosunkowo częstym zjawiskiem. Osobiście doświadczyłem ze strony lekarzy naciągactwa na duże pieniądze, celowego stawiania mi złych diagnoz by wypisać mi i wcisnąć zabieg, który nie jest mi potrzebny. Łapówkarstwo? Standard- chyba nie mam znajomego, który by nie wcisnął kasy w kopercie swojemu lekarzowi pierwszego kontaktu. Bluzgi mówicie? Błagam was, który dorosły (a właśnie ta grupa wiekowa jest targetem Vegi) ich nie zna i nie stosuje.
Osoby, które piszą, że takich rzeczy nie ma chyba chodzą w jakichś różowych okularach albo nigdy nie chorują.

ocenił(a) film na 7
Peter_Quinzel

cala prawda i tylko prawda, tylko widzisz Polacy tak bardzo lubia udawac kogos kim nie sa. jak to napisales uwielbiaja zalozyc rozowe okulary i udawac ze to nie ja jestem zlodziejem hejterem wyzyskiwaczem morderca. nie mowi sie zle o zmarlym - tak polska regula :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones