PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Łamie tabu. Pokazuje to czego się boimy, czego nie chcemy widzieć i wiedzieć,to czego się obawiamy. Dobra gra aktorska.

ocenił(a) film na 8
pozman

Zgadzam się w 100%, poruszane są tematy o których nikt nie mówi.Pokazane w sposób przerysowany celowo. Daje do myslenia.Nie jest to film o którym szybko się zapomni. Tematy aborcji dzieci z zespołem Downa- wiele matek nie chce rodzic, ordynator do lekarki-"To co będziesz wszystkie adoptować??" - zgodnie z prawem do ktoregos tygodnia można usuwać płód, a jak to będzie później wyglądało, jak dziecko jest traktowane i kto to ma wykonać to już nikogo nie interesuje. Temat trudny. Budzący wiele kontrowersji. Film dynamiczny, niebanalny. Ale mimo wszystko ogląda się z lekkim uśmiechem na twarzy ten film, bo on ukazuje jaki ten świat potrafi być. Różnice kolosalne osobowości ludzkiej;) od zera do milionera, różne ścieżki kariery różnych osob ;) z humorem, przesmiewczo, mocno, fajnie. Film na randkę się nie nadaje,raczej dla osób z dużym dystansem.

ocenił(a) film na 9
emtec1

Ten film pokazuje jeszcze jedno- pokazuje, jak mało jest ludzi z odpowiednim dystansem.. niestety.
W mojej opinii mistrzostwo.

miszkolc18

...i brakiem poczucia humoru, choc zle to nie wygladalo na seansie. Co chwila cala sala miala ubaw, ale fakt dystans do pewnych trudnych tematów to podstawa (jak wspomniana aborcja, in vitro czy marketingowe bullshit bingo wciskane przez branże farmaceutyczna). Pytanie kto wypowiada sie na forum bo mam wrazenie ze nierzadko osoby trollujace, hejtujace film jeszcze przed jego obejrzeniem, zanizajace jego ocene.. 1h przed seansem w dniu premiery na forum ocena filmu oscylowala w okolicach 3,5 (raptem 450 glosow) ale nie zniechecilem sie i musze przyznac ze byl to najlepszy, mozliwy wybor. Polecam !

ocenił(a) film na 10
pozman

A juz sie balam zecoz ze mna nie tak skoro mi sie podobal . Film gleboki i prawdziwy i osobiscie okreslilabym " to niekolejba komedia dla kretynow". Wychd

użytkownik usunięty
krkusy

To z tobą, misiu kolorowy, nie tak, że się podszywasz pod kobietę i udajesz kinomana, będąc tak naprawdę zwykłym spamerem na usługach marketingowców tego gniota.

"Film głęboki i prawdziwy" - HAHAHA!!!

ocenił(a) film na 10

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania-troche tolerancji ludzie

ocenił(a) film na 8
krkusy

Zgadzam się. Mam wrażenie że dużo ludzi nie rozumie tego filmu.Osobiscie jestem związana z branżą medyczną i jestem w stanie uwierzyć w każdą przedstawioną tu historie. Nikt się z dzieci nie nasmiewa, tylko w sposób brutalny przedstawia do jakich paradoksow potrafi dojść w zyciu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pozman

Z pewnością moją odpowiedzią nie zmienię tego wpisu. Jednak film, oceniany jako "przełamanie tabu i mocny" jest tak naprawdę zwykłym zlepkiem chorych zachowań ludzi, których powinno się leczyć albo izolować. Jeżeli ktoś uważa, że w służbie zdrowia tak się pracuje to jest mocno naiwny. Jednak nie to ładne co ładne ale co się komu podoba. Chodźcie dalej na takie filmy, producent i cała świta bardzo się będą cieszyć i z każdym rokiem serwować większe gnioty a ich widzowie niczym średniowieczni chłopi będą robić "łał" za każdym ich "postępowym" wymysłem. Powodzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones