PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Przegięcie

ocenił(a) film na 2

Film przedstawia służbę zdrowia w najgorszym możliwym świetle. Mam 22 lata , duża liczba filmów nie robi na mnie większego wrażenia. Śmierć , znęcanie się , aspekty sadystyczne ? Chleb powszedni, lecz po tym filmie wyszedłem z kina w zupełnej ciszy i zadumaniu , dawno nic tak mną nie wstrząsnęło . Sceny zupełnie przesadzone i przekraczające jakiekolwiek granice smaku . Nie polecam osobom o słabych nerwach a tym bardziej kobietom które poroniły lub miały jakiekolwiek problemy z ciążą . W tym filmie chyba Vege poniosło . Po filmie Pitbull byłem pozytywnie zaskoczny ,był to powiew świeżości w polskim kinie , lecz po tym filmie już się więcej nie wybiorę na produkcje tego Pana .

ocenił(a) film na 9
Pimpek12345678

Film ma szokować i swoją rolę spełnia tutaj 9/10. Botoks nie był kręcony, żeby zachwycać kreacjami, rozbudowaną fabułą, popisem aktorskim - to krzywa polska rzeczywistość w medycynie. Oczywiście w filmie wszystkie te patologiczne przypadki pokazane są w ciągu dwóch godzin w jednym mieście, tymczasem większość takich przypadków ma miejsce w ciągu całego roku w całej Polsce, raz po raz słychać w telewizji, że facet przyszedł do szpitala i nieprzyjęty zmarł na korytarzu, lub dziecko udusiło się przy porodzie bo nie było cesarki. Taki jest obraz polskiej medycyny moi drodzy. A Patryk Vega zaszokował lemingi pokazując rzeczywistość bez cenzury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones