PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 676
ocen
4,4 10 1 115676
1,8 30
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Zauważyłem, że większość z Was nie ocenia do końca samego filmu, a koncentruje się jedynie na jego tematyce, sposobie pokazania polskiego środowiska lekarzy i służby zdrowia i negatywnej roli dla społeczeństwa. Muszę się zgodzić z tymi opiniami. Film przy swojej masowości jest piekielnie szkodliwy. Vega ukazał środowisko lekarzy jako patologicznych psychopatów i zdecydowanie zabrakło jakiegoś pozytywnego nieskazitelnego bohatera, który trochę złagodziłby ten obraz. Tutaj mamy pokazaną serię patologicznych sytuacji i naprawdę ciężko się to ogląda. W dodatku część z nich jest naciąganych i prawdopodobnie nigdy nie mogłoby mieć miejsca (opinia znajomych lekarzy). Gdyby nie te komediowe wstawki film byłby totalnie niestrawny dla masowego odbiorcy, więc jestem w stanie zrozumieć ich obecność w tym filmie, ale zgadzam się także z tymi, którzy uważają, że w niektórych momentach są niestosowne.

Jednak bardzo podobały mi się kreacje aktorskie. Bohaterowie są wyraziści i naprawdę można wczuć się w ich los. Film poprowadzony jest tak, że nie nudzi (może poza końcówką) i trzyma widza w napięciu przy ekranie. Jest wiele scen, które dla niektórych mogą być za mocne, ale jednak od strony technicznej zrobione są świetnie.

To bardzo kontrowersyjny obraz, który nie ma co liczyć na pozytywne recenzje, ponieważ zbyt brutalnie i niesprawiedliwie ukazuje temat, który porusza, jednak od strony technicznej i aktorskiej oceniam go wysoko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones