PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 536
ocen
4,4 10 1 115536
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

Koncerty disco polo, gale KSW i filmy Patryka Vegi.

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

Nie projektuj na mnie swoich frustracji.

kokonut

nie frustruj się tak bo Ci się całkiem skurczy...Pan z wyższych sfer nie ma nic do roboty w piątkowy wieczór?..tylko dyskutuję tutaj przez cały tydzień??

"Masz małego i kiepsko zarabiasz?"...inteligentny nie ma co "pewnie po tej dobrej uczelni"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kokonut

Członka nie mam , jak byś był inteligentny to już po pierwszym poście wiedziałbyś że jestem kobietą!


.. inni Cie wystarczająco ośmieszyli ba.. ty się sam ośmieszasz...

powodzenia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
kokonut

Kokonut dobrze prawi. Niepotrzebnie tylko dał się wciągnąć w to całe "członkowe" policzkowanie. Niestety powiedział prawdę zrywając w swych rozważaniach z umowną wersja świata (forsowana w bajkach i religii), gdzie biedny, dobry i szlachetny zawsze zwycięża i zasiada na tronach a okropna księżniczka (pewnie strasznie zła i wykształcona) musi z nim sypiać do końca swoich dni. Bzdura słabego świata. Przecież mit sprawiedliwości i szlachetnego biedaka, którym teraz rzucacie w okropnie złego i wykształconego (nie zapominajmy o tym) "kokonuta" stworzyli właśnie ci źli i wykształceni a nie szlachetne chłopy bez butów tysiące lat wcześniej. W ten sposób potwierdzacie, że wspomnianego Zdzisio z Krakowa co stoi sobie na bramce może nic nie obchodzić jakiś tam prezes i ludzie z wyższej sfery ale to oni decydują o kształcie świata i o tym co owy Zdzisio myśli.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kokonut

.....masz ubaw...?? myślę że ty doskonale zdajesz sobie sprawę ze swojej frustracji i "marnego życia" to nie jest pierwszy raz kiedy wyzywasz ludzi na filmwebie! powiedz czy to jest nasza wina że w życiu Ci się tak nie układa??Człowiek szczęśliwy nie siedzi na forum i nie poniża ludzi, chyba że sam jest poniżany ..np w pracy ?? Ty naprawdę jesteś poniżej jakiegokolwiek poziomu skoro nie kumasz że tutaj nie chodzi o rację (bynajmniej mi) tylko o ubliżanie innym ludziom! Wykształcenie a wysokie zarobki mają niewiele wspólnego -większość prezesów ma średnie wykształcenie...współczuję twojej dziewczynie/żonie .. a właściwie "babie" bo za pewne masz ...a jak to mówią "każda potwora znajdzie swojego amatora"...

Po twoim "toku rozumowania"widać jaką szkołę skończyłeś.....

Żegnam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kokonut

Dajcie sobie spokój przecież to klasyczny internetowy troll, wdać się w dyskusje obrażając innych następnie obrócić kota ogonem i stawiać się w pozycji ofiary którą wszyscy obrażają.

Lusjusz93

masz rację "nie kopie się leżącego"

fanzlalka

dobry trollng w klasycznym stylu, ludzie nadal się na niego łapią :D

ocenił(a) film na 3
yossarian84

Hehe. Aż dziw bierze, czyż nie?

ocenił(a) film na 6
kokonut

Dobrze sie to wszystko czyta, dajecie dalej ;) A szczerze mowiac, mimo ze sam nie mam jakiejs kasy, to sie zgadzam z kokonutem. Jest moze nieskromny, delikatnie mowiac, ale ma zwyczajnie racje. Oczywiscie nie chodzi mi o slomianych nowobogackich, ktory to gatunek zenuje najbardziej. Jakos mam wrazenie, ze nasz bohater tuataj jakas tam szkole skonczyl i cos soba prezentuje, nie widzialem tez, bo kogokolwiek obrazil. Lekka ironie w ramach obrony wysunał jako lekkie dziala, to wszystko. Anyway, moze udowodnicie, ze chlopak nie ma racji? Czyz pieniadze nie stanowia o statusie spolecznym? Urodzenie? Wykształcenie? Na najwyzszym szczeblu to wszystko razem wziete plus koligacje, wlasne ambicje i rozne talenty. Oczywiscie-bycie sk..synem tez nie przeszkadza w sukcesie, Tacy ludzie decyduja co i jak ma sie dziac. Taka prawda, wiec luzujcie łydki i stawcie czola faktom.

fanzlalka

Co to jest "przedwczesna erekcja"? Nie poje-bało ci się z przedwczesnym wytryskiem?

ocenił(a) film na 3
Remek7

Chciała błysnąć, a wyszło jak zawsze.

użytkownik usunięty
blitzkreig

Juliusz Cezar w Koloseum?

użytkownik usunięty

Koloseum zostało zbudowane długo po Cezarze :)

użytkownik usunięty

no właśnie dlatego się pytam

użytkownik usunięty

Nie załapałem ironii. Przepraszam i pozdrawiam!

blitzkreig

blitzkreig - nie zgadzam się z postawą kokosowego wielmoży z którym dyskutujesz, ale jeśli masz na myśli TEGO Gajusza Juliusza Cezara, to nie mógł On zasiąść w Koloseum, gdyż wybudowali go cesarze Wespazjan i (syn) Tytus. Stąd zresztą pełna nazwa Amiteatr Flawiuszy. Nazwa potoczna Koloseum pochodzi od kolosalnego posągu Heliosa z twarzą Nerona który stał w pobliżu wznoszonego amfiteatru. Przepraszam, że ten drobny wątek rozwinąłem, ale wolałem to niż dyskusję na temat czy pieniądze dają szczęście i awans społeczny. Bankowo słabszym osobnikom odbierają przyzwoitość.

kokonut

Thats a good bait sir :)

ocenił(a) film na 3
CriticMan

Of course, man.

kokonut

Panie "wykształcony" w języku angielskim nie zaczynamy zdań od zaimków.... chyba że w konkretnym przypadku, bądź nawiązania do poprzedniego zdania...:-)

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

I znowu się błaźnisz, założę się, że nawet nie wiesz daczego. Ale pomogę ci tym razem:
"Of course the Man was wild too. He was dreadfully wild." - R. Kipling, Just So Stories.
Jeszcze jakieś pytania?

kokonut

Od przyimków (Of course)również się zdań nie zaczyna...sprawdź dobrze w "translatorze" :-)

dobra żarty się skończyły z głąbem nie ma co dyskutować

pa

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

"Of course" nie jest przyimkiem, jest przysłówkiem. I spokojnie można od tego zwrotu zacząć zdanie w j. angielskim. No, ale ty angielskiego uczysz się z translatorów.

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

Co do rozpoczynania zdań przyimkami w j. angielskim. Tego też albo nie chciało ci się sprawdzić, albo masz niedouczonego nauczyciela w szkole specjalnej, bowiem nie ma zasady, która mówi, że w j. angielskim nie rozpoczynamy zdań przyimkami czy też wyrażeniami miprzyimkowymi. Wyrażenia przyimkowe rozpoczynające zdanie są powszechnie stosowane w j. angielskim, na przykład:
On the other hand,
By noon,
etc.
Czy jeszcze czegoś chciałabyś się dowiedzieć odnośnie j. angielskiego?

ocenił(a) film na 6
kokonut

Klasyczne zaoranie ;DDDD

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

"Of course" jest przysłówkiem. To po pierwsze. Po drugie, nawet jeśli chcemy wziąć każdą z części tego zwrotu oddzielnie, to "of" jest przyimkiem, a nie zaimkiem. Powtórz sobie jeszcze raz części mowy.
Powiedz coś jeszcze, rozbaw mnie.

kokonut

of-przyjmek
course-rzeczownik


między jedną wypowiedzią a drugą godzina przerwy !! ciekawe co robiłeś?? eeejj inteligentny pomyliło Ci się miałeś szukać w słowniku języka angielskiego anie polskiego..

Goodbye

ocenił(a) film na 3
fanzlalka

Nadal nie chciało ci się sprawdzić. Jesteś nie dość, że głupia to na dodatek leniwa. Jednak chyba zawsze jedno idzie w parze z drugim, co dobitnie pokazuje twój przykład.

fanzlalka

Ja pie#rdole. Cebula nie umie w angielski

iroquaiz

A powinny być? Konkursy chopinowskie, Wimbledon i filmy Almodovara? Niech każdy się bawi i odpoczywa w taki sposób w jaki chce. No cóż, ale twoim świętym prawem jest krytykować...

ocenił(a) film na 8
iroquaiz

Dla mas to jest opium w postaci wiadomo czego i pisał o tym dawno brodaty Pan, jak dla Vegi mogę czasami zostać masą żeby chociaż się pośmiać przez ten czas i podejść z dystansem danego tematu.

iroquaiz

Zgadzam się, po zwiastunie stwierdzam, że to syf. Film o patologii dla patologii.

iroquaiz

zwiastun tegoż filmu jest tak odpychający, że trudno dobrnąć do końca... marnie to wygląda póki co...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
iroquaiz

Zapomniałeś dopisać o kabaretach :D

iroquaiz

Chyba rozumiem twój punkt widzenia. Można dorzucić do tego worka wszystkie programy typu "talent show"?

ocenił(a) film na 1
iroquaiz

https://www.youtube.com/watch?v=kxv-V2_KMRI

iroquaiz

Zgadzam się w 100% z autorem tematu. Nie kreuje się na guru filmu i muzyki, ale gdy widzę te zameldowania w kinie na kolejnym filmie Vegi,które pojawiają się na portalach społecznościowych a potem zachwyty nad jego kinem... daleko mi od hipsteriady i "gardzenia komercją", ale czasem zastanawiam się czy to ze mną jest coś nie tak...Nie każdy pastiż i nie każdy film typowo rozrywkowy usprawiedliwia żenadę, kicz i dresiarski kretynizm. Pastiż i kino rozrywkowe trzeba umieć robić- Vega w moim przekonaniu tego nie potrafi. Opiera swoje kino na brutalności, rynsztokowych żarcikach, kuriozalnym przerysowaniu tematyki filmu,ekscentrycznych- choć w gruncie rzeczy- płytkich bohaterach, przekleństwach i teledyskowym montażu.
Sformułowanie "kino dla POLSKICH mas" jeszcze nigdy nie brzmiało tak źle!

iroquaiz

Otóż to nic dodać nic ująć. To że disco polo jest teraz tak popularne, tylko świadczy o tym jak mało wymagającym intelektualnie narodem jesteśmy. Dać tłuszczy discopolową łupankę i tłuszcza odlatuje jak ćpun po kresce. Zaś KSW to jedna wielka ściema - ustawione z góry walki, połowa tamtejszych zawodników to bandziory, albo typek który na wejście puszcza sobie hymn ISIS...Hitler i Stalin zrobili swoje - wytłukli tę lepszą część naszego społeczeństwa a teraz w dużej mierze zostały takie oto masy...

iroquaiz

Ogladałem dzisiaj ten film i uważam,że jest świetny. Pokazuje wiele prawdy, w końcu jes oparty na prawdziwych historiach.
Widzę że wiele komentarzy jest napisanych po oglądnięciu zwiastunu i tyle. Popatrzcie na film co pokazuje czyli, ciężką pracę uczciwych lekarzy i pielęgniarek, szacunku do życia innych orac moralnych pytań odnośnie aborcji i macieżyństwa. Do tego dochodzi, że faceci coraz bardzie stają się cio**** i mają mniej odwagi i godności niż kobiety. Że świat idzie w złym kierunku. Dodatkowo Vega pokazuje, że lekarz to też człowiek i może się mylić, może mieć zły dzień itp. tak samo policjant, nauczyciel, strażak. A scena gdzie lekaże pomylili operowaną nogę to prawdziwa historia w moim miejscowym wojewódzkim szpitalu taki błąd zrobili i pacjent miał już dwie niesprawne nogi.

użytkownik usunięty
MarioMario88

Musicie się dobrze bawić w tej swojej trollerni, wymyślając wielce natchnione wpisy i broniąc nawet najgorszych gniotów. Mi was jednak szkoda, bo się intelektualnie prostytuujecie i -jakby nie patrzyć- próbujecie oszukiwać internautów, naganiając na filmy niewarte uwagi.

Każdy ma prawo na wypowiedzenie się ;) i nie każdemu może podobać się film. Ps nie obrażajmy się nawzajem i bądźmy tolerancyjni dla wszystkich. Aha ile masz lat?

użytkownik usunięty
MarioMario88

"Każdy ma prawo na wypowiedzenie się ;) "

To prawda. Każdy może się wypowiadać, nawet internetowy spamer. ;-)

"i nie każdemu może podobać się film."

Ale was to boli, bo próbujecie negatywne opinie zrównoważyć spamem w którym
a) bronicie tego "Botoksu", pisząc o tym jaki był szokujący i jak bardzo dający do myślenia
b) atakujecie środowisko lekarskie twierdząc, iż "Botoks" przedstawia samą prawdę, a czasem atakujecie dla samego atakowania... Wszak to mafia w kitlach i trza się wpasować treścią spamu w wymowę filmu.

"Aha ile masz lat?"

Podobno trzy, ale tego nie jestem pewien, bo jeszcze liczyć nie potrafię. Zapytam się mamy, gdy już nauczę się mówić.

Zapytałem o wiek tylko dlatego by się dowiedzieć ile rozmówca ma lat pisząc tą wypowiedz ;) a też nie narzucam komuś opini na temat filmu. Tylko napisałem interpretacje z mojego odczucia z filmu i z życia. I mi sie podobał i będę polecał. Ps nie bronie botoksu bo pisze tylko własne odczucia i to się nazywa opinia ;) pozdrawiam wszystkich

MarioMario88

Ty nie masz. Wlazłeś na filmweb tylko w celu słodzenia o tym filmie, zatem won.

ocenił(a) film na 1
iroquaiz

hahahaha trafiłeś w 10 do tego grill i argus czarny i sobota jak się patrz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones