PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

botoks

ocenił(a) film na 10

Film naprawdę dobry, jeżeli ktoś jest fanem takich filmów jak drogówka czy dom zły. Prawdziwy, momentami obtzydliwy, momentami śmieszny. Nie jest to film który chcę obejrzeć jeszcze raz ale napewno wart wieczornego seansu w kinie.

Anna_Wadas

Porównanie twórczości Vegi i Smarzowskiego jest nieporozumieniem.

Anna_Wadas

Konto założone wczoraj, jeden film oceniony, przypadek?!

alicjadsd

Na pewno spisek Vegi.
Wszyscy, którzy oceniają film pozytywnie to opłacone przez vegę trolle ;-) 0,50 gr za wpis

_marcinez_

Agencja pr. Kumple "twórców". Warto walczyć o podnoszenie ocen na Filmwebie, to najbardziej poczytny portal filmowy w tym kraju. 10/10? Arcydzieło? Serio?

alicjadsd

Hahah, może jeszcze sami aktorzy? Tak ciężko zaakceptować, że komuś dany film może się podobać i że nie musi to odrazy oznaczać spisku, czy idiotyzmu tej osoby? Trudno zaakceptować, że nie wszyscy chcą non stop oglądać tylko bardzo głębokie filmy, tylko od czasu do czasu zaznać po prostu rozrywki?

Krytykować łatwo.

ocenił(a) film na 1
_marcinez_

Nie jest ciężko zaakceptować, że film się komuś podobał, ale jeśli widzę już co najmniej 3 konta, które oceniły ten film na 10 i każde z tych kont ma oceniony tylko jeden film (Botoks) i jest założone 30 września, to nie trzeba mieć nadludzkiej inteligencji, by widzieć, że coś jest nie tak.

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

a przepraszam albo mi sie wydaje albo zawsze jakiś komentarz musi być pierwszy. Mi się film podobał i to moja opinia. Nie każdy musi być fanem tworczosci Vegi.

Anna_Wadas

Przepraszam, konto założone dzisiaj

ocenił(a) film na 10
alicjadsd

a nawet jaby było założone jutro to co...

ocenił(a) film na 1
Anna_Wadas

To gówno ... takie samo jak ten film ;P

Anna_Wadas

Załóż sobie jeszcze z 10. Też można. Zreszta może już założyłaś/eś.

ocenił(a) film na 4
Anna_Wadas

Przesadziłeś użytkowniku Anna Wadas szanowny z tym porównaniem botoksu do Domu Złego ;p Obejrzyj jedno i drugie jeszcze raz, a potem napraw swój błąd ;)

ocenił(a) film na 4
ekwi

Błagam...Vege do Smarzowskiego porównywać, to tak jakby polonez miał konkurować z Mercedesem. :-)

Anna_Wadas

Błagam - co za porównanie - Vega i Smarzowski???? Serio????

użytkownik usunięty
agnieszka532

W działaniu trolli internetowych chodzi o forsowanie pewnej narracji - ten wyżej próbuje przedstawić wulgarność filmu Vegi jako coś pozytywnego, uzasadniony fabularnie naturalizm, którym sprawnie żongluje Smarzowski.

ocenił(a) film na 1
Anna_Wadas

Ten film jest dla ludzi, którzy uważają że tam jest coś prawdziwego. Rozumieją jedynie jego, więc dzieło do nich przemawia. Ciemnyud połknie to dno jak kaczka gnojówkę. Przykre to.

ocenił(a) film na 1
naasze

Sorry za byki. Telefonowy słownik. Chodziło mi o to, że rozumieją jedynie bluzgi.

ocenił(a) film na 1
Anna_Wadas

Nie porównuj dobrej Drogówki do Botoksu Drogówka pokazuje w większości realia policji i polityki a botoks nawet gra aktorska jest tam do kitu dzwięk i wszystko inne

ocenił(a) film na 2
Anna_Wadas

Anna_Wadas
Na filmwebie od:
30 września 2017
dawaj następne konto patryk

ocenił(a) film na 2
darmann

Przecież marketingiem szeptanym zajmuje się agencja PR wynajęta przez dystrybutora. Akurat w przemyśle filmowym to jest dość powszechny proceder ze względu na ograniczony czas na ściągnięcie klienta do kina.

ocenił(a) film na 2
roztoka

A, jednak sorry. Właśnie wpadł mi wywiad Vegi dla Gali w którym przyznaje, że promocją (również w social mediach) zajmuje się osobiście lub ją osobiście nadzoruje. Więc może faktycznie tutaj sam ocenia swój film...

ocenił(a) film na 1
Anna_Wadas

Hmm konto założone wczoraj i jedyny oceniony film to 10/10 Botoks...
Powiedz ile płacą za wystawienie 1 fałszywej oceny to może też się przyłączymy

ocenił(a) film na 7
mordensztein

Po co w ogóle pisać takie pierdoły! Nie macie co robić tylko komentować??? Co za prostactwo!!!

ocenił(a) film na 1
skinuu

Po co w ogóle piszesz takie pierdoły? Nie masz co robić tylko komentować??? Co za prostactwo!!!

Swoją droga ciekawe, że również założyłeś wczoraj konto tylko po to by ocenić tego gniota. Przypadek?

ocenił(a) film na 7
mordensztein

co by nie napisać to i tak z gównem zmieszają... wszyscy cwaniacy przed komputerem!

użytkownik usunięty
skinuu

Nerwy wam puszczają, bo się internetowa brać nie dała nabrać na marketing szeptany? ;-)

ocenił(a) film na 1
Anna_Wadas

dziwne że oglądałaś i oceniałaś tylko ten jeden film i to aż na 10 droga Anno

ocenił(a) film na 7
bart234

Co to jest internetowa brać??? Kpina jakaś! śmiać mi się chce jak to czytam! Gówniarzeria!

ocenił(a) film na 1
skinuu

No już Patryczku, uspokój się. Może następny gniot, który wyprodukujesz, zostanie lepiej oceniony i nie będziesz musiał wraz z całą ekipą tworzyć fałszywych kont tylko po to, by podbić średnią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones