PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786410}
4,4 115 605
ocen
4,4 10 1 115605
1,8 29
ocen krytyków
Botoks
powrót do forum filmu Botoks

masakra

ocenił(a) film na 1

Zaznaczam nie jestem krytykiem tylko zwykłym "oglądaczem". Byłam dziś w kinie na Botoksie i powiem jedno -masakra.. o ludzie, zmarnowane 2 godziny i 15 minut plus reklamy.
To jest kolejny film pt: " Widzieliście zwiastun? to już nie oczekujcie, że w kinie zobaczycie coś więcej ".
Po co te sceny porodów? To co pisze jest chaotyczne bo po pierwsze ten film jest chaotyczny, a po drugie jest tak kiepski, ze nie da się wymienić chyba wszystkiego co w nim złe.
Więc podsumowując -jeśli chcecie zobaczyć film niczym stworzony przez organizacje pro life to idźcie. Zobaczycie skrobanki, porody, męczarnie usuniętego dziecka w misce i takie tam inne "atrakcje"

ocenił(a) film na 7
Veel__

Przepraszam, że przeszkodze ale to najbardziej płytka recenzja jaką czytałam. " po co pokazywali sceny porodów i aborcje ???? Serio ?? Przeciez to o tym był film. Chyba ktos tu sie rozczarował że to nie była komedia :) hoho ! Własnie o tym był film by pokazać ludzią jak ta skrobanka na prawde wyglada. Ze to nie jest kolorowe, że to są pot krew brud i ciezka głowa po powrocie do domu. Fakt,film ma wiele wad. Leży wiele rzeczy, niedopracowany scenariusz , płytkie postacie drugoplanowe. Okej.... ale jak po filmie mozna zapytac " po co te sceny" ... juz predzej bym zapytała " po co te sceny romansu z dupy i rozwodów ( bo to własnie było poboczne i niepotrzebne)

ocenił(a) film na 1
Koopcik

Serio? :)) o tym był film? o porodach i skrobankach i o tym jak one NAPRAWDE wyglądają ( tak to słowo poprawnie się pisze:). To dzięki za uświadomienie i bardzo głęboką recenzje :).

Veel__

Zgadzam sie z tym co piszesz..dramat

martyna_tonderys

Z tym co pisze veel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones