PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184834}

Boudu

5,9 289
ocen
5,9 10 1 289
Boudu
powrót do forum filmu Boudu

Boudu to dla mnie jedna z najlepszych roli Gerarda, choc kazdy film, w którym gra jest świetny i warty obejrzenia. To jeden z moich ulubionych aktorów, a w Boudu stworzył niesamowitą postać-prawdziwą, która zostaje w sercu na zawsze. Jestem pewny, ze wsrod bezdomnych jest nie jeden taki Boudu, obok którego przechodzi obojetnie tysiace ludzi. Sam poznałem jednego. Ta komedia jest niesamowita-jeden z moich ulubionych filmów-przekomiczne sytacje, prawdziwy francuski klimat i jak zawsze prawdziwy Gerard Depardieu. W każdej jego postaci jest jakas czesc jego-w tej-ogromna czesc-tego jestem pewien. Komedia fenomenalna i wspaniała gra aktorek i aktorów. Razem z Gerardem stworzyli jedną wielką rodzinę,do której perypetii zawsze z wielką radością wracam. Pozdrawiam wszystkich zakochanych w tym filmie!

Mr_Feelm

Ojj podpisuje się pod tym :) Równiez jestem zakochana w tym filmie, po prostu genialny; nie będe więcej pisać bo juz wszystko zostało powiedziane/napisane powyżej. A Gerard... coż można powiedzieć - mistrz, a to jedna z jego najlepszych ról.

ocenił(a) film na 8
Mr_Feelm

Szkoda, że niezbyt rozpoznawany film, bo poziom bezczelności, jaki osiąga Gerard w tym filmie, jest swoistym majstersztykiem. Totalny gołodupiec owijający sobie wszystkich (a szczególnie kobiety) dookoła palca. Późno się do tego dokopałam, ale nie żałuję ani jednej minuty seansu. Coś ciut w tym stylu zagrał w 'Lulu' w 1980, ale tamto opierało się na agresywnej nonszalancji smarkacza, a tutaj mamy więcej finezji.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

No i mamy tutaj jedną ze scen z dużym przymrużeniem oka u Gerarda, czyli obcałowywanie faceta po procentach :)) Panom macho może niezbyt... ale nie jedyne wariactwo Depardieu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones