PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 582
oceny
7,0 10 1 84582
8,0 42
oceny krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

FILM

ocenił(a) film na 4

Największą wartością tego filmu jest fakt, że był kręcony przez tyle lat przez tych samych aktorów. Niestety to za mało żeby zrobić bardzo dobre wrażenie. Film niczym nie różni się od większości filmów o podobnej tematyce. Niestety całość nudzi.

tomasz_dabro

W pełni się zgadzam. 2:45 to też przesada. Można by było z tego zrobić ciekawą historię - tak samo prostą i naturalną ale w dwie godziny. A tak - wieje nudą.

ocenił(a) film na 10
hofek

A według mnie to celowy zabieg. Pokazuje że życie wcale aż takie krótkie nie jest...

wojtekrot

Wiele filmów , które mają ponad dwie godziny jest zrobionych w sposób ciekawy, gdzie ten czas umyka tak szybko, że nawet nie wiadomo kiedy minęło. Przy tym filmie czas mi się niemiłosiernie dłużył i stąd taka moja opinia. Jeśli Cię wciągnęło to znaczy że to był film dla Ciebie.

hofek

Choćby Wilk z Wall Street.

ocenił(a) film na 6
tomasz_dabro

Niestety masz rację.

ocenił(a) film na 8
jerzynek44

zgodze sie, ale za sam fakt,ze projekt trwal 12 LAT moge dac 8 gwiazdek

madziojanka

Nawet pomijając to, że film tyle czasu kręcono, nawet ciekawie mi się go oglądało. Ale nic nie poradzę na to, że dla jednych był nudny, dla innych nie. Ja tam przywiązałem się do głównych bohaterów, naprawdę :)

ocenił(a) film na 3
madziojanka

Moda na sukces trwa dłużej. Też dasz 8?

ocenił(a) film na 8
kosobi

Jednak w przypadku filmu wytrwałość dała dobre efekty

ocenił(a) film na 9
kosobi

Naprawde nie wiesz jaka jest roznica miedzy filmem a serialem?

ocenił(a) film na 3
Lipiniorz25

Wytykam jedynie, że ocenianie podług kryterium trwania projektu to absurd.

kosobi

Made my day.

tomasz_dabro

Kogo nudzi, tego nudzi.

ocenił(a) film na 2
tomasz_dabro

Dokładnie tak: NUDA. Nie wiem skąd wysokie oceny i taki boxoffice, film naprawdę bardzo przeciętny, i też nie wiem skąd Oscar dla Arquette, chyba za to, że wytrwała przy kręceniu filmu. Żadnych emocji, flaki z olejem. Jedyne co, to chyba prawdziwy obraz Ameryki, to nie jest tak, że wszystkim żyje się dobrze i na wysokim poziomie, a młodzież, podobnie jak u nas, nie wie co z jej przyszłością.

ocenił(a) film na 8
tomasz_dabro

Największą zaletą tego filmu jest prostota, może dlatego dla wielu wydaje się nudny i pretensjonalny. Mnie ani trochę nie znudził.

ocenił(a) film na 8
tomasz_dabro

Film nudny tak ja czasem życie.

tomasz_dabro

Film właśnie został obwołany najlepszym filmem wszech czasów przez portal krytyków filmowych Metacritic :)
Na drugim miejscu jest polski film "Trzy kolory: czerwony".

ocenił(a) film na 7
tomasz_dabro

Za długi, niestety.Dobry, ale zbyt rozwleczony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones