PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538620}

Boys Love The Movie

Boys Love 2
6,7 323
oceny
6,7 10 1 323
Boys Love 2
powrót do forum filmu Boys Love 2

Obejrzałam w dwa dni obie części, i według mnie 2 była lepsza. Pewnie dlatego, że skończyła się dobrze. :)
W każdym bądź razie, na obu się popłakałam, i są to piękne filmy.

ocenił(a) film na 9
xLoveGamex

Zdecydowanie lepsza od 1, może dlatego że pierwszą część oglądałam w 4 językach na yt^^' ale ta część wydaje się być bardziej intrygująca;)

xomitsux

@xomitsux jestem z Tobą. Też tak to oglądałam w sumie potem znalazłam dobre części po angielsku ale szkoda że trzeba było się namęczyć przy szukaniu. A co tego która część lepsza to jak narazie obejrzałam 1 część a do drugiej sie zabiore jak ochłonę. Jednak nadal uważam że jakby się to skonczyło dobrze to by film wiele stracił.

xLoveGamex

Lepsze o całą jedną gwiazdkę :- ).

ocenił(a) film na 8
xLoveGamex

A mi bardziej podobała się jedynka ;p
Więcej było Yoshikazu Kotani <3

ocenił(a) film na 3
xLoveGamex

mnie oczywiście bardziej podobała jedynka, dwójka już miała inny klimat i nie za dobrze dobranych aktorów (oczywiście the best był, jest i będzie Yoshikazu Kotani, jego się nie czepiamy:* ) chodzi o tego Sora...jak dla mnie to on mi w ogóle nie przypadł do gustu...mimo złego zakończenia w jedynce i tak podobała mi się 100razy bardziej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones