PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 854
oceny
4,8 10 1 51854
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

10/10/czy 1/10?

ocenił(a) film na 9

„Bruno" to satyra na homoseksualistów i na ich przeciwników, na zadufanych w sobie ludzi, popularnie zwanych celebrytami, na hermetyczne i specyficzne środowisko mody, a także na całą popkulturę i przesiąknięte nią społeczeństwo, którego część akceptuje, toleruje i wręcz promuje homoseksualizm, a druga część go zwalcza, stawiając za wzór umięśnionego mężczyznę, któremu testosteron bucha z każdego możliwego otworu w ciele. „Bruno" skłania naprawdę do głębszej refleksji - kto zadowoli się tylko powierzchownym obcowaniem z tym filmem i nie podda go własnej obróbce intelektualnej, ten straci bardzo dużo i zapewne dołączy do grona malkontentów, którzy stwierdzą, że film ten jest płytki i po prostu obsceniczny

sayanx

Ja nie oglądałem ale trzeba się z tobą zgodzić.

ocenił(a) film na 9
Marik1234

ten film trzeba oglądnąć bez krępacji i be zahamowań żeby zrozumieć...

ocenił(a) film na 2
sayanx

Obejrzałam bez krępacji i skrępowań,nie czuję się obrażona itp.Nie wydał mi się tak komiczny jak np.Borat...ale plus daję za to że faktycznie,mocno obrywa się Holywood,celebrytom i prowokuje... :-) bo obraza skierowana jest ku tzw."gwiazdom" (czyli wiadomo o kogo i o co chodzi).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones