PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 875
ocen
4,8 10 1 51875
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

ten film jest naprawdę debilny...
Niebędę nawet argumentować dlaczego!!!

ocenił(a) film na 5
ColdAsFire

człowieku kultury troche to że ktos ma inne zdanie to nie znaczy że musisz go bluzgać i wyzywać i wytykac błedy ortograficzne(gdyby nie słownik ciekawe jak ty bys pisał)z tego co piszesz wnioskuje ze to ciebie lali w szkole i sam wylewasz swe żale na FW...

ocenił(a) film na 1
eLMystic

A KOGO JA BLUZGAŁEM?!
Napisałem tylko swoje zdanie na temat fimu,po czym to mnie zaczęli bluzgać,więc o co Ci chodzi?!

ocenił(a) film na 5
ColdAsFire

zaczeli ciebie bluzgac i znizyłeś się do ich poziomu i też bluzgałeś i obrażaałeś

ocenił(a) film na 1
eLMystic

Kulturalne zachowanie tyczy się też tolerancjii,a poczytaj wszystkie odpowiedzi najpierw a później zwracaj uwagi,tylko pomyśl najpierw komu!

ocenił(a) film na 5
ColdAsFire

nie bede czyał tego.. trolostwa ;p

ocenił(a) film na 1
eLMystic

TROLOWANIE zaczęło się w momencie jak zmiażdżyli mnie za moją orientację!
I może faktycznie masz tu rację że zniżyłem się do ich poziomu,ale rozmowe trzeba prowadzić na takim poziomie żeby dorównać innym tak żeby byli Cię w stanie zrozumieć...
W sumie i tak mi się nieudało,dlatego też większość odpisuje na głupoty - buahaha,bo co mam zrobić?!
No tak wiem,powinienem dać sobie spokój,ale dlaczego mam zabrać komuś tę przyjemność wyzywania innych za własne zdanie,pozatym może to i szczeniackie ale niechciałem żeby gówiarz który wyzywał mnie miał satysfakcję z tego że tak mnie zmiażdżył ze dałem mu za wygrane...
prawda to dziwka-wiem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Cobra_Choke

ale jak widać dziala...a ubaw mam po pachy :D PLUS DLA CIEBIE ZA ROZKODOwANIE :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Zuku1916

Ile jeszcze bo zaczynają mi się wycierać klawisze b u a h....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ColdAsFire

http://www.filmweb.pl/forum/inne/pytanie+gl+do+krzysia+i+innej+gejozy+z+tego+for um,1936826

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ColdAsFire

Wiesz, co ja myślę. Że ten pajac założył sobie kilka kont i Ci z różnych odpisuje. Olej go, szkoda Twojej klawiatury :) Bez sensu zniżać się do tak niskiego poziomu. Tak na marginesie...myślałam, że nasz kraj już wyrósł z tej nietolerancji, a czytając te wszystkie komentarze załamałam się.
Nie pojmuję, co kogo boli Twój tyłek...

ColdAsFire

A nie próbowałeś szukać pomocy? Porozmawiaj proszę ze swoim duszpasterzem na parafii, chętnie umówią Cię na spotkanie. Taka rozmowa z księdzem i psychiatrą na pewno przyniesie Ci ulgę a może i pozwoli uleczyć. Powodzenia - na pewno nie jest miło być uważanym za zboczeńca.

ocenił(a) film na 1
AndrzejPasterz

Czy Was wszystkich porąbało?!
Po co mi pomoc,uważam że ludzie którzy myślą jak Ty potrzebują pomocy bo są strasznie zacofani...
Mi dobrze z tym kim jestem i z kim żyję!
I ŻAŁUJĘ TYLKO ŻE NAPISAŁEM TEN KOMENTARZ NA GÓRZE,ALE NIE WIEDZIAŁEM ŻE NASZE SPOŁECZEŃSTWO JEST AŻ TAK TĘPE I NIETOLERANCYJNE!!!
A z pasterzem sam pogadaj bo jestes nawiedzony...

ocenił(a) film na 9
ColdAsFire

ch,j to kogo obchodzi, czy lubisz wlozyc w wagine czy do dupy, co to ma do oceny filmu

ocenił(a) film na 1
misternick

No właśnie?!
Zapytaj reszty...

ocenił(a) film na 9
ColdAsFire

w sensie sam to podkresliles w tytule swojej wypowiedzi silly

ocenił(a) film na 1
misternick

Napisałem to żeby lepiej pokazać jak debilny jest ten film nawet z perspektywy takiego człowieka jak ja...SILLY

ocenił(a) film na 1
ColdAsFire

I błagam nie mów,że film miał za zadanie wyśmiać pewne sprawy,bo to już wiem,ale nawet w takim świetle uważam,że jest irytujący i zwyczajnie debilny!!!

ocenił(a) film na 9
ColdAsFire

no okej, mnie tam smieszyl

ColdAsFire

Przedmówca zapomniał Cię obrazić wpisem np że Twoja matka wyciera tablice na naszej klasie... mów co chcesz ale ten wątek jest lepszy od filmu hahahhaha

ocenił(a) film na 1
minikado2

naprawde, lepsze jest czytanie tych komentarzy niz ogladanie tego filmu :) dawno sie nie usmialem tak na forum :D

garry_

I życie się staje piękniejsze że są głupsi od nas hihihi

ColdAsFire

Czemu nie zdychasz, aj aj aj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
CreepyBufet

Czyli gej- tykasz fiutem i z odbytu mu się dziura robi

ocenił(a) film na 3
ColdAsFire

Nie uzasadniłeś nawet za bardzo tematu.
Może to przez to, że w tym czasie byłeś zajęty gryzieniem sutka kochankowi?

ColdAsFire

Moim zdaniem dyskusja jest nie na miejscu. Ma prawo ci ten film nie odpowiadać. Ale jeśli katoprawiczki cię wkur.wiają to nie zwracaj na nich uwagi bo to tylko takich pedałków jak ty wkur.wia(celowo napisałem pedałków bo mam w doopie poprawność polityczną).

ColdAsFire

nie próbuję zmusić cię do zmiany zdania, chcę tylko powiedzieć, że wg mnie film nie ma bynajmniej na celu ukazania homoseksualistów w krzywym zwierciadle... wręcz przeciwnie, uważam, że bruno jest parodią homofoba (heterofobem), który brzydzi się heteroseksualistów, jest przekonany, że cały świat powinien być homo itd.
i jeszcze przy okazji zapytam czemu nie chcesz argumentować? (pewnie ktoś już o to pytał, ale powtórzę, po prostu nie chce mi się czytać całej dyskusji powyżej)

ocenił(a) film na 1
1960slover

Zrozumiałem przesłanie filmu,ale tak naprawdę my sami mamy do siebie duży dystans i sami często wyzywamy się od ped ałów i ciot , żartujemy na ten temat itd.
A ten film...hmmm??Wiele nie potrzebnych motywów mających na celu nic więcej po za wzbudzeniem kontrowersjii-dziecko jamie lynn (siostry Britney)będzie debil em,wymachiwanie kuta sem itp...Rozumiem,że niechcieli nas obrazić,tylko wyśmiać homofobów,ale mimo wszystko nie podobał mi się sposób wykonania,pomysł fajny,i na tym koniec.Drażni mnie nawet ta postać,pod każdym względem,co utrudnia oglądanie filmu.Lubię kino w których NAWET wyśmiewają nas (Majewski robi to mistrzowsko,ale wiem to show nie film).Chuck i Larry-zajebisty,Podatkowi desperaci-też dobry,Straszny film-również.
A ten film to dla mnie bagno i tyle
Pooglądaj może coś co przekazuje faktyczne realia i homofobów i gejów,polecam ,,Modlitwy za Bobbiego" może na zachętę zdradzę,że główną rolę odegrała Sigourney River
Obejrzyj i pogadamy.

ColdAsFire

Ok, w porządku, teraz częściowo rozumiem ocenę - ciężko się ogląda film 'dokumentalny' o kimś kto cię drażni... (to zdanie było w 100% wyprane z sarkazmu, sama bym takiego dzieła nie obejrzała w całości)
A Bruno był stworzony po to, żeby wzbudzać kontrowersje, i za każdą sceną jest ukryte jakieś przesłanie, przynajmniej wg mnie. 'Modlitwy za Bobby'ego' obejrzę na pewno najszybciej jak się da, opis mnie zainteresował, ale bez przesady z tym 'zobacz, jak wyglądają realia'. Wiedzy o homoseksualistach nie czerpię tylko z filmów pokroju Bruno.
A jeśli chodzi o to śmianie się z żartów o pedałkach... Nigdzie nie napisałam, że sądzę, że jesteście przewrażliwieni na swoim punkcie. Na tej samej zasadzie rudzi śmieją się z żartów o rudych, no może poza jakimiś drobnymi wyjątkami.

ocenił(a) film na 9
1960slover

Poza tym "drobnym" wyjątkiem: http://www.youtube.com/watch?v=EY39fkmqKBM

ocenił(a) film na 8
ColdAsFire

Karetka już po Ciebie jedzie! Kierunek: Odwyk Antygejowski(plus codzienne egzorcyzmy)!

ocenił(a) film na 7
ColdAsFire

Jak już wszedłem w zakończoną dyskusję... Poruszanie nieprzyjemnego tematu w własnym gronie nie jest oznaką dystansu. Czarni Amerykanie mówią do siebie "nigger", ale gdy w ich towarzystwie powie to osoba biała (patrz, co prawda reżyserowany, Dictator) zupełnie inaczej jest to odbierane. Dzięki za polecenie filmu :)

ocenił(a) film na 9
ColdAsFire

jest duzo osob, ktore bardzo obnosi sie ze swoim homoseksualizmem. sa homoseksualisci, ktorzy chodza na parady ubrani, lekko mowiac, dosc kontrowersyjnie; sa homoseksualisci, ktorych nie da sie "rozpoznac" na ulicy. nie mam nic do homoseksualistow, ale draznia mnie wlasnie tacy, ktorzy nosza jakies spodniczki i sa bardziej kobieci niz kobiety. duzo jest takich osob w mediach. i mysle, ze z tego sobie Bruno wlasnie "zartowal". Duzo homoseksualistow jest tez w swiecie mody, a panuje taki stereotyp/wizerunek(?) geja-modnisia.

ColdAsFire

JA jestem biseksualistką, wiec właściwie też mogłabym poczuć się urażona, ale uważam, ze ten film zarówno jak i Borat to świetne i bardzo zabawne produkcje!

ocenił(a) film na 6
Kij_z_tym

Bruna mozna obejrzec, jest kilka scen smiesznych jednak moim skromnym zdaniem Borat byl duzo lepszy. Obecny film Saschy "Dyktator" trzyma poziom Borata.. Wiec jesli chodzi o filmy Cohena uwazam ze Bruno to jeden ze slabszych (ocena na filmwebie to zresztą odzwierciedla). Jednak rozumiem ludzi ktorym film sie podobal, tez lubie taki humor jednak w Boracie i Dyktatorze bylo wiecej smiesznych scen. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
ColdAsFire

Zabawne są opinie homoseksualistów jak i ich przeciwników. Ten film to satyra, a przede wszystkim pseudo-dokument - ludzkie reakcje są w większości prawdziwe. Może być momentami ciężki, niesmaczny, ale to jest podstawa wpływu na ludzi i odczytywania ich reakcji. Warto przed obejrzeniem i ocenieniem, sprawdzić czy ma się trochę dystansu do siebie, świata i ludzkich prawideł :). Peace

ColdAsFire

Sacha Baron Cohen to prymityw, cham, który zaistniał na szokowaniu wulgaryzmami. Widać, że to jego prymitywne wyobrażenie na temat homoseksualistów.
Wszystkich obraża, zbiera mnie na wymioty jak widzę jego wypociny.
Ja jestem kobietą, ale widzę, że jego spostrzeganie świata jest bardzo ograniczone. Nie mam na myśli tylko tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones