PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 854
oceny
4,8 10 1 51854
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Nienawidzę filmów z nim i ilekroć moi znajomi je przy mnie właczają od razu wychodze z pokoju. Nie rozumiem fenomenu Borata, Ali G i Bruno... Kompletnie.

ocenił(a) film na 6
Jaynamm

Sama napisałaś, że nie rozumiesz, wiec nie powinnaś tego oceniać. Kiedy zrozumiesz, wróć i to oceń ;p

ocenił(a) film na 1
Irruh

;]

Irruh

Naprawdę nie rozróżniasz pojęć "nie rozumiem fenomenu" i "nie rozumiem filmu"? Czy to po prostu zwyczajnie nieudana riposta?

ocenił(a) film na 6
Horlan

Ja wiem, wchodzisz na forum i celowo prowokujesz innych do kłótni; moja wypowiedź jest celowa i zupełnie przemyślana, w odnoszeniu się do filmu Broat, Bruno, nie ma innego rzeczownika który określałby tą sklejkę, mam też wrażenie że masz jakieś upośledzone, ograniczone myślenie, nie wiem co by Ci mogło pomóc, może udaj się do lekarza, kto wie, może Ci pomoże, pozdrawiam!

Irruh

Po prostu szlag mnie trafia, jak widzę odpowiedź "nie powinnaś tego oceniać. Kiedy zrozumiesz, wróć i to oceń" na post człowieka, który najnormalniej w świecie rozpoczyna dyskusję. Bo niby na jakiej podstawie? Gdzie tu jakiekolwiek odniesienie merytoryczne? Przemyślana odpowiedź...

Upośledzone myślenie? Znowu, na jakiej podstawie wprowadzasz jakiekolwiek odniesienia osobiste? A zwrot "udaj się do lekarza" jest używany przez 90% trolli na FW, pomyśl nastepnym razem, zanim rzucisz takim tekstem. Bo we mnie w żaden uzasadniony sposób nie uderza, za to Tobie wystawia jednoznaczne świadectwo nieporadności werbalnej i braku ogłady.

ocenił(a) film na 6
Horlan

Rzeczywiście Colombo, moja odpowiedź do Ciebie była wyjątkowo nasączona trollyzmem ;], widzę też że władasz bardziej złożoną składnią, wiec nie mam zamiaru wgłębiać się w dalszą dyskusję, bo po prostu ją przegram, na swoje usprawiedliwienie dodam że słownikowa definicja fenomenu oznacza coś wyjątkowego, Pani Jaynamm napisała że tego nie zrozumiała, czyli nie była w stanie wyciągnąć tej kwintesencji która uiszczona jest w wyżej wymienionych filmach ;], do tego dochodzi się z czasem bądź od razu,a "rozmowa" zakończyła się pokojowo, nie wiem więc czemu wtrącasz swoje trzy grosze i mówisz, że to ja popełniłem błąd. Żeby zrozumieć fenomen najpierw trzeba zrozumieć film.

ocenił(a) film na 1
Irruh

Doskonale zrozumiałam film. A moja ocena była adekwatna do tego co sądzę o nim.

użytkownik usunięty
Jaynamm

Sądź sobie co chcesz. Mamy cię w dupie. Sacha is the best!

ocenił(a) film na 6
Jaynamm

Film zajebistyyyyyyy!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones