PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 876
ocen
4,8 10 1 51876
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Witam serdecznie,

To mój pierwszy post w tym serwisie - odwiedzam go od dawna, ale konto założyłem dopiero teraz by ODRADZIĆ WAM ten żałosny, beznadziejny, głupi i żenujący film, który - niestety - obejrzałem na pokazie przedpremierowym.

Punktów krytyki jest tak wiele, że aż nie wiem od czego zacząć. Postaram się w skrócie:
1. Humor filmu jest żenujący. Żarty znajdujące się w filmie są na poziomie puszczania bąków i śmiania się ze smrodu, który się wygenerowało.
2. O ile Borat w szyderczy sposób pokazywał różnice kulturowe pomiędzy amerykanizacją a tradycjonalizmem, to Bruno nie pokazuje absolutnie nic. Miało być o modzie - jest o homoseksualistach. I to nawet w bardzo nieśmieszny sposób.
3. Żarty o Hitlerze, ludobójstwie, religii... NO ŻESZ KUR... To już totalne przegięcie. Rozumiem - miało szokować - ale to nie jest szok na poziomie zainteresowania, tylko szok na poziomie zniesmaczenia. To mniej więcej tak jakby wystawić kibel z odchodami na pokazie sztuki... Masakra.
4. Z filmu chciałem 8 razy wyjść ale powstrzymał mnie fakt, że wtedy nie mógłbym dobrze uzasadniać swojej krytyki.

Dalej niestety nie mam czasy wymieniać. W każdym razie film jest gorszy niż wszystko co widziałem, a ja nie jestem wymagającym widzem, uwierzcie mi :)

pozdrawiam,
PS: łącza też sobie nie obciążajcie bo ten film nie jest wart nawet tego aby pobrać go z sieci. ba! nie jest wart nawet tego by skopiować go od znajomego na pamięci flash czy dvd...

NormalnyWidz

dzięki za reckę :) teraz koniecznie muszę go zobaczyć!

imkao

Proszę,

Po Twojej wypowiedzi i aktywności konta wnioskuję, że jesteś praktykantem w firmie marketingowej, a Twoje dzisiejsze zadanie to pisanie podobnych bzdur na forach żeby jednak ludzie poszli obejrzeć ten szajs :)

pozdrówka,

NormalnyWidz

Komentarz, jaki wyżej napisałeś idealnie by pasował do samego siebie ;]. Nie przypuszczasz, że negatywna opinia
również może zachęcić do obejrzenia? Zwalszcza po tym jak podsumowałeś się w loginie 'zwykływidz' ;). To nie jest film
dla przeciętnego widza, trzeba mieć nietypowe, specyficzne poczucie humoru! A aby w pełni cieszyć się filmem trzeba
się na komedię wybierać w towarzystwie. Żenujace jest jak ktoś wychodzi z kina albo przemaga z oglądaniem, aby
później wyżalić. U mnie na sali ludzie dobrze się bawili, aż za natto to okaywali ;). Nie lubisz oglĄdać szydzenia ze
zwykłych ludzi? Ani żartów religijnych, rasistowskich etc. To się bardzo mylnie na film nastawiles, a Chyba nastawiles
skoro udałeś sie na przedpremierę. No cuż, z twojej wypowiedzi rozumiem tylko że w twojej opini film przegioł granicę,
więc wtedy slaby ma sie humor. Polecam tobie film 'tajne przez poufne', to jest obecnie mój typ na najgorszy film, ale
skoro przedstawiona jest ludzka satyra z odrobina gagow, powinien się tobie spodobac ;). Btw ja Brunowi wystawiam
mocną "9"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones