PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 856
ocen
4,8 10 1 51856
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Widziałam trailer będąc w kinie, nawet gdyby mi dopłacali to bym na to nie poszła. Niby kręcone na spontanie a i tak wiadomo, że wszystko musiało być ustawione. Koleś robi z siebie kompletnego idiotę. Ciekawa jestem, jakie będą opinie po premierze...

ocenił(a) film na 1
aska89

nie.

ocenił(a) film na 8
A_Bit_Closer_To_Heaven

zgadzam się

ocenił(a) film na 8
aska89

nie chcę nikogo urazić, ale IMHO żeby nie śmiać się z żartu zawartego w Boracie trzeba mieć poczucie humoru nocnika...
Może obejrzyj ten film jeszcze raz, tym razem z nastawieniem typowo luzackim, po 2-3 piwkach :P
sytuacja w której Borat sika do rzeki a Azamath się w tym myje jest arcyśmieszna, podobnie jak kultowa już rozbierana walka w hotelu... xDD
pozdrawiam

aska89

E tam! Ale sztywna jesteś!

ocenił(a) film na 7
aska89

raczej jest mądra i nie śmieszy ją to co 9 latka... (czytaj wszystko)

vector1996

w 100% popieram vectora a w 200% Autorke pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
BRYLANT_7

Gust nie oznacza tego czy ktos jest mądry. Dolph Lungren ma IQ 190 a gra w gównianych filmach :P

Wojtek_dpo

Te rzeczy nie byly ustawiane , S.B.C. mial kilka pozwow po tym filmie . Ogladalam o nim ciekawy dokument .Jak dla mnie jest swietnym komikiem , wyksztalconym, inteligentnym.
Kazde jego nowe wcielenie jest jak oddzielna osobowosc.
Lubilam go jako Ali G , jako Borat tez mnie nie zawiodl , nie moge sie doczekac obejrzenia Bruno :)

ocenił(a) film na 8
Chantelle

Koleżanka może zdradzi tytuł ciekawego dokumentu o Sachy, bo z chęcią bym obejrzał.

s1mon

Wiesz co to bylo na zagranicznym kanale 'BIO' nie jestem pewna jaki tytul wlasnie :/ Szukalam na YouTube , ale nie ma.
Jak sie dowiem to napisze :)

ocenił(a) film na 8
Chantelle

Ok, jak to mówią bez ciśnień ale będzie miło jak znajdziesz :)

aska89

Podzielam Twoje zdanie.
Mając dość duże poczucie humoru nie potrafię nawet uśmiechnąć się oglądając filmy podobne do "Borata".
Ale prawda jest taka, że ludzi śmieszą teraz różne sprawy:ludzkie tragedie, porażki życiowe, kalectwo, ubóstwo itp.
Pewnie dlatego jest taki popyt na takie błaznowanie na ekranie.
Tyle na ten temat.

ocenił(a) film na 6
aska89

Borat wyśmiał Amerykę z jej poprawnością polityczną, ukazując głęboko zakorzenioną w niej hipokryzję.

Teraz, jako Bruno, zapewne znów postawi wiele osób w stan zakłopotania. Powinien byc niezły ubaw.

ocenił(a) film na 7
iacob

Dokładnie! :)
Przecież może się zachowuje jak kretyn w swoich filmach( a w zasadzie w filmie, bo jak na razie Bruno nie miał premiery), ale jakby ktoś nie zauważył, to ludzie występujący w tym filmie na ogół mu przytakiwali i dość poważnie do niego podchodzili:)
Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie

ocenił(a) film na 6
pnkkworker

Przykre jest to, że z Borata połowa głupkowato się śmiała i pochwalała zawarte tam przesłanki, a druga połowa z oburzeniem zadzierała głowy i potępiała bazowanie na płytkich stereotypach. Chyba nie do końca o to chodziło twórcom. W przypaku "Bruno" przewiduje podobną sytuacje. Nieszczeście, że porusza bardziej kontrowersyjny temat a więc i głosów będzie więcej.
Pamiętam, jak po premierze Borata jeden z moich znajomych zapytał mnie z oburzeniem: "Jak mógł podobac ci sie Borat? Przecież ten film wyśmiewa się z inteligencji kobiet". Smutne, ale wcale nie był osamotniony w tej interpretacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones