PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 875
ocen
4,8 10 1 51875
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

PIERWSZY RAZ DAJE JAKIEMUŚ FILMOWI 1 ALE TO NAPRAWDE JEST TOTALNE DNO. ODRADZAM TEN FILM !!! OD POCZĄTKU TEN FILM JEST ORDYNARNY I NIE NA MIEJSCU. CHCIAŁEM WYJŚĆ JUZ PO 15 MIN ALE POMYŚLAŁEM ŻE ZOSTANE JESCZZE CHWILE WYSZEDŁEM W POŁOWIE FILMU A PRZEDEMNĄ WIELU LUDZI. A WOGULE TO DZISIAJ BYŁA PREMIERA A LUDZI W KINIE MOZE Z 13 W NAJWIĘKSZEJ SALI W KINIE ( nierozumiem czemu dali ten film do najwiekszej sali jak nikt prawie niechce go ogladac ale pewnie po tygodni wyladuje w najmniejszej, w największej powinno lecieć TRANSFORMERS 2 LUB EPOKA LODOWCOWA 3), Z CZEGO W POŁOWIE ZOSTAŁO TYLKO 5 OSÓB!!!!!! RESZTA OPUŚCIŁA KINO ZOSTALI TYLKO NAJWYTRWALSI !!!!!!!!!!!!!! PORAŻKA NIEPOLECAM NAPRAWDE NIEWARTO, SZCZERZE ŻAŁUJE ŻE WYDAŁĘM KASE NA TO BADZIEWIE I TYLKO DLATEGO WYTRZYMAŁEM DO POŁOWY !!!!!!!!!!!!!!!!

londontown

STARY TOTALNIE SIE Z TOBOM ZGADZAM TAKIE FILMY SOM DLA UŁOMÓW LEPIEJ PIENIADZE WYDAC NA TRANSFORMERS TAM CHUMOR JEST NA POZIOMIE SZKODA ŻE NA FILMWEB NIE DA SIE WYSTAWIAC OCENY ZERO BO BYM TAKOM WYSTAWIŁ

Myślenie nie jest w modzie teraz, bo teraz lepiej jest obejrzeć Straszny Film 7 niż satyrę Cohena.. Może kiedyś się to zmieni :)

ocenił(a) film na 9
Lubie_chipsy

Marzenia ściętej głowy :)


Zakrótkiajakże.

ocenił(a) film na 1
Lubie_chipsy

widać kto tu ułom po pisowni... np 'SOM'
looool
po prostu nie umiecie się śmiać ze wszystkiego, i tyle.

brylcio16

Widzę, że pojęcie sarkazmu nie jest Ci obce :)

londontown

A stawiałbym dwa piwa, że człowiek takiego pokroju jak Ty idealnie wpasowałby się w humor przedstawiony w tym filmie, jednak jak widzę, nawet taka prostota była za "mądra" ;)

loczyn

Coz, w to ze film jest orydarny moglbym uwierzyc, po ogladnieciu borata mam dystans do filmow cohena, borat byl nie smaczny.

3pe

Ahahahahahahaha brylcio16 i wyszło na to, że ułomem jesteś TY.

ocenił(a) film na 5
Bobey

o jaka masakra! pewnie jesteś taki sam ułom, tylko po czasie skapnąłeś o co chodzi. a borat był dla mnie super :D po prostu humor taki, że aż się dławiłam ze śmiechu :D

ocenił(a) film na 7
londontown

Poszedłeś na ordynarny film i odkryłeś, że jest ordynarny? xD Nie, no brawa! Np. w Opolu na film poszli ludzie, którzy wiedzieli na co idą, sala była pełna i wszyscy się cały czas śmiali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones