PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 856
ocen
4,8 10 1 51856
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Film głównie przeznaczony dla młodszego pokolenia lub dla ludzi BARDZO tolerancyjnych i
umiejących się śmiać z głupoty. Przechodzi ludzie wyobrażenie , szokuje czasem i obrzydza
co nie znaczy że nie da się obejrzeć. ;)

scream_1035

Faktycznie. Jaja jak berety. Kolo miał przekaz, chciał coś pokazać i pokazał. Śmieszny film.
Mam bardzo rozbudowną wyobraźnie więc ten film to konkretna zlewka, jechanie po bandzie w wielu kruchych problemach. Film Good. Polecam.

ocenił(a) film na 7
scream_1035

Nie należę do młodego pokolenia ani nie jestem BARDZO tolerancyjny. W gruncie rzeczy to nienawidzę ludzi :-) Ale film szczerze mnie rozbawił.

ocenił(a) film na 7
yossarian84

i świetnie ,pozytywnie!

ocenił(a) film na 2
scream_1035

Ten film to gówno, trudno więcej napisać. Zlepek scen z pseudohumorem dla plebsu.

ocenił(a) film na 8
saruman_2

Idź oglądaj projekt gówniX

ocenił(a) film na 7
scream_1035

Nie jestem ani młody ani stary, ale doceniam drwinę z ludzkiej głupoty, nawet taką okrutną i ohydną jak w Brunie!
Jak się komuś nie podoba to OK, nie musi ale jak ktoś pisze, że to śmieć i gówno to po prostu tego nie rozumie.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

z pewnością dość specyficzny i oryginalny film, nie dla każdego. Jednak mnie się bardzo z podobał i jest jedną z nielicznych komedii, która naprawdę mnie rozbawiła. Zresztą niektóre sceny są dosyć smutne, nawet troche dramatyczne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones