PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 875
ocen
4,8 10 1 51875
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Witam,
Tak się składa,że mam 100 zaproszeń na przedpremierowy pokaz 9 lipca w Olsztynie, godzina 20:00 Helios.Nie jestem z Olsztyna i nie uda mi sie zebrać tylu znajomych na ten pokaz.

Zapraszam chętnych!

Wojtek_dpo

Jak można od Cebie "uzyskać" te zaproszenia? :D

ocenił(a) film na 10
zuza130

Mam je w takiej formie niby biletów. W zasadzie nie wiem jak je rozdać nawet znajomym.Jestem za granicą oni w Olsztynie, zaproszenia na chacie na Mazurach. Będę po prostu z 30 minut przed senasem czekał w Heliosie przed salą.WYstarczy,że powiesz "filmweb" i zaproszenie Twoje. Możesz zabrac osoby towarzyszące.

użytkownik usunięty
Wojtek_dpo

Jak miło^^ Może i ja się skuszę, tylko powiedz mi, bo jesteś zwycięzcą, więc na ciebie czeka jakieś party czy coś w tym stylu, a jeżeli tak to czy i dla zaproszonych są atrakcje przewidziane?

ocenił(a) film na 10

Ja o żadnym party nic nie wiem :P
Poprostu jest pokazik i wejście za free.
Dzisiaj przysłali mi bileciki oraz kapelusz i spodnie Bruna :D

Wojtek_dpo

A na haslo "marcinwino" kazda ladna i inteligentna kobieta 18-30 lat otrzyma ode mnie zaproszenie do mojego mieszkanka zaraz po seansie.

Wojtek_dpo

Chetnie skorzystam, z nieba spadles ;) Ogladalem zapowiedz w kinie i zakrztusilem sie z brechtu popcornem :D

preak

Kurde jakbym byl z Olsztyna to tez bym sie skusil xD No ale niestety nie dam rady xD Pozdro =]

Wojtek_dpo

100 zaproszeń na przedpremierowy pokaz??Skad az tyle tych zaproszeń??w mediach gdzies pracujesz?
to przypadkiem nie podpucha?:)

ocenił(a) film na 7
yamila

Był konkurs na tłumaczenie, gdzie można było wygrać tyle zaproszeń. Wśród uczestników widziałem jego zgłoszenie i chyba mu się poszczęściło :). Ja niestety nie mogę skorzystać :(.

ocenił(a) film na 10
speiderman

http://film.onet.pl/0,0,1989855,wiadomosci.html

Wojtek_dpo

Ach,teraz rozumiem:) no i gratuluje wygranej-szacun:)
wybacz,ale z natury jestem nieufna
hmm,brzmi kusząco:),ale ja też nie z Olsztyna
pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
yamila

Dziękuję i ponawiam zaproszenie :)

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Kto chce zaproszenie lub dwa do Olsztyna niech zostawi wiadomość na moim profilu.

Pozdro

Wojtek_dpo

nie mam pojecia jak zostawic wiadomosc na profilu ;D A z mila checia przytuliłbym ze 2-3 zaproszenia, od tak zeby sie nie zmarnowaly ;p

ocenił(a) film na 10
preak

Ja Tobie Preak zostawiłem wiadomość - zerknij

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

A nie ma tych zaproszeń na inne, jakieś może warszawskie kina? : ) Może warto pomyśleć o jakiejś cesji na inne kino? ; )
A tak w ogóle to gratulacje dla zwycięzcy, fajny filmik i tłumaczenie, tylko o ile się nie mylę to chyba tego fragmentu w filmie nie będzie, bo to fragment Ali G Show? Jeśli się mylę niech ktoś mnie poprawi : )

ocenił(a) film na 10
WetnGet

Dzieki za gratulki.Tak to fragment programu. W filmie Hymn Bruno będzie mojego tłumaczenia.I jeszcze taka mała pioseneczka.
No a zaproszenia niestety tylko Olsztyn ;/

Wojtek_dpo

Buuu . Poszłabym ,ale wyjezdzam :(((

Wojtek_dpo

siema wojtek ja jestem z olsztyna i chętnie wybiore się na seans bilety są jeszcze aktualne ? wybrał bym sie z kolegą ;) jak tak to prosze o rezerwacje 2 sztuk :) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
sebastian403

Pewnie. Dwa dla Ciebie.

Wojtek_dpo

siemanko! jestem z olsztyna i równiez chętnie bym skorzystał z 2-óch zaproszeń, jeżeli jest taka opcja oczywiscie;) Pozdr.

ocenił(a) film na 10
abracadaver

Okej Dwa dla Ciebie.........

Wojtek_dpo

wojtek a w jaki sposób cie znajdziemy w heliosie i na którą godzine jest seans ?

ocenił(a) film na 10
sebastian403

Seans na 20.Jak mnie znajdziecie? Bedę czekał przed wejściem.Innego sposobu na rozdanie tych biletów nie widzę. Ubire się jakoś specjalnie żebyście mnie poznali i tyle. Przysłali mi na chate te zółte gacie Bruna więc może to założe :D

Żartuje.Napiszę Wam we wtorek dokładniej.

Wojtek_dpo

przed wejsciem do alfy czy do kina xD napisz priv swojego koma ;p

Wojtek_dpo

Witam chciałbym 5 wejściów na film Bruno no jeżeli to możliwe, nie jestem z Olsztyna, ale będę w tym czasie na mazurach, i specialnie wpadł bym tam na seans, jest możliwy jakiś kontakt tobą na gg lub kom

ocenił(a) film na 10
davidek_2

5 dla Ciebie

Wojtek_dpo

Witam.
Jestem z Mrągowa i z chęcią dojadę na pokaz filmu. mogę zarezerwować dwa bilety dla mnie i mojej koleżanki?

ocenił(a) film na 10
Vito_10

DObra dwa dla kolegi z Mrągowa. Pozdro

Wojtek_dpo

O to super dzięki ;),więc seans zaczyna sie o 20 w piatek 10 tak?I jeżeli możesz to podaj mi ulice, na której jest to kino.

davidek_2

"...pokaz 9 lipca w Olsztynie, godzina 20:00..."

Kino jest w CH Alfa, tutaj adres :

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 16
10-576 Olsztyn

ocenił(a) film na 3
Wojtek_dpo

Ja tez prosilbym 2 bilety jak istnieje jeszcze taka mozliwosc

ocenił(a) film na 10
silent8

Ok a 2 dla Ciebie

Wojtek_dpo

wojtek nie odpowiedziałes na pytanie przed wejsciem do alfy (bo są dwa) czy do kina tam na górze ?

ocenił(a) film na 10
sebastian403

No tam na górze. Przed głównym łatwo się minąć.Masa ludzi sie tam przewija. Ubiorę dodatkowo jakiś tshirt z Jokerem czy jakims napisem i mnie rozpoznacie.Jaki dokładnie napiszę w pon lub wtorek.
http://img361.imageshack.us/i/alfa19mi.jpg/
Dla ludzi z poza Olsztyna. Kino na samej górze.

Wojtek_dpo

A dokładniej, żeby dostać się do kina szybko to wchodzimy drugim wejściem - http://img361.imageshack.us/img361/9648/alfa24zw.jpg Idziemy przez drzwi i pierwsze ruchome schody, które prowadzą na górę, prowadzą na piętro z kinem.

Wejście na sale wygląda tak - http://www.zbi.olsztyn.pl/Helios2D.jpg

Wojtek_dpo

Cześć Wojtek,
Znajdą się jeszcze 2 bilety ? :)

ocenił(a) film na 10
pawel_ols

Bileciaki już poszły niestety.

Paweł odp czy cos zostało jak posprawdzamze znajomymi.

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Ok to jest lista biletów dla Was

Sub Zero 2
Preak 3
sebastian403 3
abracadaver 2
Davidek2 5
Vito 2

Jak ktos z Was nie wykorzysta to dajcie znac bo Paweł Ols by chiał

Pawel Ols

Wojtek_dpo

już widze te 17 osób szukających wojtka przed sala.

serialnie załóż chyba te gacie bruna ;D

ocenił(a) film na 10
abracadaver

Hehehe. No chyba tak zrobię :D

ocenił(a) film na 9
Wojtek_dpo

Albo te czapkę chociaż, jeśli dostałeś :D

Wojtek_dpo

czyli mam 9 lipca (to jest czwartek, a nie jak pisał davidek_2 piątek) koło godziny 20 szukać specyficznie ubranego mężczyzny. Jakbym miał problemy to ryknę "Vito filmweb!". Wojtek postaram się ciebie znaleźć tak 19:30-45 żeby potem nie szukać na ostatnią chwilę. Pozdrawiam

Wojtek_dpo

Hej!Już się rozeszły te bilety?Bo ja też bym chciała:)Dwa zaproszenia.Pozdr

Wojtek_dpo

hejka, jak są jeszcze jakieś wolne bilety, które chciałbyś zagospodarować, to 2 poproszę. Pozdro

Wojtek_dpo

jak dasz znać, czy są, podam Ci nr GG i zGadamy się co do ubioru i szczegółów () :)

ocenił(a) film na 10
neni

No niestety bilety już poszły ;/

ocenił(a) film na 10
Wojtek_dpo

Będę miał na sobie białą koszulę w kratę, dżinsy i białe wieśniackie buty.
Bede tam z 45 min przed seansem już.Nie przychodźcie za późno.

Wojtek_dpo

Ja wezmę jednak 2 bilety z tych 5 bo trzy osoby sie wycofały ze mną jechać, więc jeszcze 3 bilety są dostępne.

davidek_2

W p2p premiera także dzisiaj! Już się oglądnie szybciej, niż w kinie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones