PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 856
ocen
4,8 10 1 51856
5,5 14
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

wlasnie widzialem 3 raz plus dodatki i jest max swietne! polecam naprawde goraca komediaaa nie sugerujcie sie ocenami ludzi z brakiem poczucia humoruu !

ocenił(a) film na 7
pjlad

Zgadzam się! Ocena zdecydowanie za niska i choć nie jestem fanką durnych komedii, a moją jedyną odskocznią są 3 pierwsze części American Pie i najnowsza wyświetlana obecnie w kinach to mogę szczerze powiedzieć, że Bruno jest spoko! :) Trzeba się jednak nastawić na jazdę bez trzymanki ;)

użytkownik usunięty
gemini9

Trzeba się nastawić na płytki humor skierowany chyba dla dzieci z zawodówki.

ocenił(a) film na 7

Myślę, że dziecko z zawodówki nie zrozumie ironii, która zdecydowanie występuje w filmie, ale może nie doceniam po prostu dzieci z zawodówki ;].

użytkownik usunięty
gemini9

No to ja jestem tępy, ponieważ nie zrozumiałem ironii. Dla mnie ten film to dno, niektóre fragmenty wzbudziły u mnie śmiech, ale to był chyba tylko "śmiech politowania", współczucia dla autora ;p

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się oczywiście, że film jest tak głupi, że cyce opadają, ale mnie osobiście bawią przejaskrawione sprawy, które tak naprawdę są ważne. Wątpie w to abyś był idiotą, pozdro!

użytkownik usunięty
gemini9

Mnie też takie przejaskrawione sprawy bawią. Tak dla przykładu Borat bardzo mi się podobał, a ten nie, ale nie każdemu musi się podobać.

ocenił(a) film na 10
gemini9

hahaha swietna riposta !

ocenił(a) film na 7
pjlad

Ja oceniłem na 7, moi znajomi na 7;7;8. Na pewno nie 4,8. Ludzie ze homoseksualizm dają nisko. Jednak Polska nadal tylko nienawidzi "pedałów". Nieważne czy to ma wyśmiać, ważne że jest pokazany homoseksualizm.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Raczej nie zgodziłbym się z tym że napisałeś iż >>Polska nadal tylko nienawidzi "pedałów"<< i dlatego za homoseksualizm dają tak nisko. Tu raczej chodzi o to, że film bezczelnie wyśmiewa ów homoseksualizm i większość chce pokazać jak bardzo są tolerancyjni i stąd to oburzenie ogromne i kiepskie oceny filmu...

a co do samego filmu to mi się bardzo podobał, choć niektóre sceny trochę wymuszone.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

Nie widziałem opinii pod filmem, że 1, bo pokazują nieprawdziwe oblicze homoseksualistów, za to dużo było 1, bo film o gejach, itp. Możesz się nie zgadzać ze mną, ja nie zgadzam się z tobą.

"Raczej nie zgodziłbym się z tym że napisałeś iż >>Polska nadal tylko nienawidzi "pedałów"<<" Ale ja tak napisałem i to jest fakt, jak można się nie zgadzać, że ktoś coś napisał, skoro to napisał?

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Nie zgodziłem sie z Twoim stwierdzeniem że Polska nienawidzi pedałów, bo teraz jest lansowana moda, choćby przez media, na jakieś ujawnianie się itp. dlatego sporo tu ludzi oburza, że temat tak przerysowuje ów homoseksualizm. tak wywnioskowałem z czytania opinii userów. Możliwe że dużo osób daje 1 bo film o gejach, ale tez dużo osób trzaska 1 bo oburza ich że właśnie ta mniejszość jest tak wyśmiewana w bezczelny sposób.

"Ale ja tak napisałem i to jest fakt, jak można się nie zgadzać, że ktoś coś napisał, skoro to napisał?" sorry zła składnia zdania była z mojej strony w tamtym tekście. :-)

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

W mediach się lansuje, ale społeczeństwo nadal myśli swoje.

ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

zależy gdzie i w jakich warstwach społecznych.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

Pewni ludzi na pewno stali się tolerancyjni, ale większość nadal nie.

ocenił(a) film na 1
pjlad

Ja oceniam film naprawde nisko. Jedyna scena, która mi się jako tako podobała, to było to, jak Bruno chciał, aby córeczka jakiejs babki zawisła na krzyżu obok jego syna czy coś takiego.

ocenił(a) film na 3
RumeurRose

Szajs film :/ Marny humor.
Ali G lubie :)

pjlad

Zgadzam się. Wszystkie filmy Cohena są jak dla mnie świetne.

ocenił(a) film na 7
pjlad

Po prostu niektórzy biorą ten film na zupełnie poważnie więc wydaje im się abstrakcyjny ,głupi i gorszący . A tu potrzeba odrobiny dystansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones