PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 866
ocen
4,8 10 1 51866
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Pierwszy raz jakiś film dostał ode mnie 1! Próbowałam doszukać się jakiegoś przesłania, bezskutecznie. Obleśny, bez wyczucia, kontrowersja dla samej kontrowersji, aż wstyd się przyznać, że dwa razy się zaśmiałam;/

moskiterio

Nic straconego, za parę lat może "doszukasz się", czym jest ten film :)

użytkownik usunięty
Lubie_chipsy

Tak jak w Boracie, Ali G czy w telewizyjnej wersji Bruno można było się doszukiwać mnóstwa inteligetnego, ukrytego w neoprymitywistycznej masie przesłania to w przypadku kinowego "Bruna" jest go naprawdę mało i film jest w przeciwienstwie do poprzedników nieudany i oglądając ma się wrażenie, że jest zrobiony na siłę.

moskiterio

Zgadzam się. Film jest kiepski. Nastawiałam się na fajerwerki, a było dno!

ocenił(a) film na 1
moskiterio

Tak zastanawiałam sie czy isc na ten film Borat nie podobał mi się myślałam że moze ten bedzie ciut lepszy ale to było dno dna kiedy rozpoczął sie film po 15 min chciałam wyjśc ale myslałam że moze o to chodziło ze początek był tak słaby żeby potem wszystko sie odmieniło "taki chwyt" hehehe ale niestety nie , wysz łam z kina po 30 min zaśmiałam sie tylko raz i nawet sama nie wiem z czego .Do wszystkich 1592 osób które chcą obejrzec tę produkcje mówię nie warto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones