PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623020}

Bracia Oodie

The Baytown Outlaws
6,5 7 008
ocen
6,5 10 1 7008
Bracia Oodie
powrót do forum filmu Bracia Oodie

Wali Tarantino na kilometr ale mi to pasi! :) Fantastyczne, brawurowe aktorstwo! Trójka braci - po prostu popis! Świetne postacie drugoplanowe. W tym filmie każdy ma duszę i każdy ma jaja - nawet panie! :)
Dawno nie widziałęm tak bezpretensjonalnego filmu - po prostu do oglądania z pifffkiem w ręku! :) DUŻY PLUS!

ElRio

Bracia zagrali rewelacyjnie; oglądnąłem niestety przy herbacie ale warto było

ocenił(a) film na 7
ElRio

No fakt swietnie sie oglada.

ocenił(a) film na 9
drsmierc

Gdybym miał określić ten film jednym słowem, to byłoby to słowo "sympatyczny". :) Mimo całej przemocy, jest w nim pewien optymizm.
Ale numer ze skalpowaniem - nieziemski! :)

użytkownik usunięty
ElRio

W zasadzie to na tym filmie bawiłam się lepiej niż na wszystkich filmach Tarantino (tych , które oglądałam oczywiście) razem wziętych.


Jak tam twój norweski laptop?

ElRio

Zabójczy. :)

ocenił(a) film na 7
ElRio

Eva Longoria też Ci odpowiadała?

ocenił(a) film na 9
mocny_joseph

Yes, yes, yes! :)

ocenił(a) film na 7
ElRio

urodę to ona ma z pewnością, ale talentem aktorskim nie została obdarzona :)

ocenił(a) film na 9
mocny_joseph

Mimo wszystko - przyjemnie popatrzeć... :)

ocenił(a) film na 5
mocny_joseph

ma urodę, ale kiedy ktoś gra jak ona to wcale się na to przyjemnie nie patrzy

ocenił(a) film na 7
mrsmargarett

no też o to się rozbiega

ocenił(a) film na 9
mocny_joseph

Eeeee... no bo źle paczycie! :)

ElRio

Zgadzam się, ostro i bez dłużyzn. Świetny film, może doczeka się miana kultowego.

ocenił(a) film na 8
ElRio

Nic dodać nic ująć. Bracia genialni i swietnie zagrani, jakbym widział siebie z moimi (troche przesadziłem :P). Jeśli ktoś podszedł do tego filmu tak jak chcieli tego twórcy to bawił się przy nim rewelacyjnie. Jedynie Longoria do dupy - dla mnie beztalencie i w dodatku paszczur :) ale sa gusta i gusciki.

ElRio

A Paul Wesley jaką ma rolę? - tylko bez jakichś szalonych spoilerów, tak bardziej ogólnie :p Bo niby coś tam wiem z wcześniejszych doniesień itp., ale chciałabym, żeby ktoś kto już oglądał naskrobał parę słów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones