PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623020}

Bracia Oodie

The Baytown Outlaws
6,5 7 006
ocen
6,5 10 1 7006
Bracia Oodie
powrót do forum filmu Bracia Oodie

Jak dla mnie, najlepszy film 2012 roku. Trochę pachnie Tarantino,ale ma swój,bardzo specyficzny klimat i humor.

ocenił(a) film na 8
zombiethewhite

Dokładnie. Aż się zdziwiłem kiedy w napisach nie pojawiło się jego nazwisko. Dobrze że są jednak godni następcy.

ocenił(a) film na 8
zombiethewhite

Trochę pachnie? Chyba bardzo ;)
Dla mnie też świetny film.

zombiethewhite

Dla mnie też film rewelacja. Co ja się naśmiałem!! Super się ogląda i wogóle super!

ocenił(a) film na 6
zombiethewhite

Jestem świeżo po seansie i ... Może nie najlepszy jak dla mnie, bo widziałem parę równie udanych, ale w kategorii ''czysta rozrywka'' jest na prawdę dobry. Tak właśnie powinien wyglądać dobry, inteligentny ''odmóżdżacz'' z dużą dawką świetnych ironiczny i niebanalnych dialogów. Tyle w temacie. Pozostaje tylko polecić innym.

ocenił(a) film na 6
zombiethewhite

Jednak z tym dobry chyba trochę przesadziłem, ale na pewno niezły. Trochę jest tu ''lekkiej'' przesady, ale da się to przełknąć, dzięki akcji, grze aktorów i często ciętych dialogom.
pozdro

ocenił(a) film na 10
djrav77

no film jest bardzo specyficzny :)

użytkownik usunięty
zombiethewhite

Najlepszy film 2012 roku? No bez przesady może...

Wg jego gustu może być najlepszy. To jego subiektywne zdanie. Dla mnie 7/10, typowe kino na wieczór w klimatach QT.

ocenił(a) film na 5
zombiethewhite

Początek dobry, potem już dużo gorzej. Jak dla mnie to zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 10
zombiethewhite

No dla mnie jeden z najlepszych ale na pewno w pierwszej 3 ;) SUPER! a Travis Fimmel... <3

zombiethewhite

Jaki Tarantino zupełnie inny styl czemu każdy jak zobaczy kawałek strzelaniny od razu do Tarantino porównuje, wiele jest takich filmów a każdy tylko Tarantino i Tarantino poziom mojej irytacji podnosi się wtedy na maksymalny.

ocenił(a) film na 5
Zajcevv

Nie chodzi o strzelaninę. Zdjęcia, kadry, kiczowate motywy w stylu piratów na drodze, zdzirowatych zabjóczyń, nawet nasycenie barw! Wyglądają jak nieudolna kopia Tarantino, to aż bije po oczach. Komiksowe wystawki we wprowadzeniu do filmu już przywodzą na myśl filmy Tarantino. Strzelanie ma tu najmniej do rzeczy. Chłopie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones