PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779862}

Bracia Sisters

The Sisters Brothers
6,6 14 915
ocen
6,6 10 1 14915
6,6 27
ocen krytyków
Bracia Sisters
powrót do forum filmu Bracia Sisters

Braterska sztama...

ocenił(a) film na 5

pomimo zawirowań i trochę różnych charakterów. Cała czwórka aktorów dobrana znakomicie! Widać chemię na planie i chyba dobrze im szła współpraca, bo odtworzyli swoje role wyśmienicie. Nie czytałem książki Dewitta, zbyt długo się przymierzałem żeby ją kupić, a w rezultacie szybciej film się pojawił :O Niemniej ogląda się jednym tchem, nawet nie wiadomo kiedy 2h zlatuje pasjonującego seansu. Scena mocno wryta w pamięć to oczywiście scena z pająkiem! Oglądać, bo warto!!!

dzyniu88

I co pieprzysz, że warto skoro oceniasz na pięć. Masz jakiś problem ze skalą ocen na tym portalu? Małe zgłoszenie Ci nie zaszkodzi na opamiętanie.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Z tego co zauważyłem Dzyniu ma skale oceniania od 1 do 5. :)

Barnej666

Ale to już każdy zdążył zauważyć. Problem w tym, że jeśli korzysta z tego serwisu i ocenia filmy, to powinien się dostosować do panujących tu zasad, a jeśli coś mu nie pasuje to, albo chce wprowadzać swoje zasady, powinien zostać sprowadzony do parteru przez administratora.

ocenił(a) film na 9
dzyniu88

No własnie ja mam problem z tą chemią... Jakoś jej nie widzę, albo może widzę za mało. To chyba jedyny powód dlaczego nie dałem najwyższej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones