PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459973}

Bracia

Brothers
7,5 136 637
ocen
7,5 10 1 136637
6,2 10
ocen krytyków
Bracia
powrót do forum filmu Bracia

Jake już udowodnił że radzi sobie z rolą żołnierza, co widać w świetnym "Jarhead". Tobey natomiast znany jest głównie z młodzieżowej roli w nienajlepszym wg mnie Spaj-gej-menie i jak go widzę w innych filmach od razu przypomina mi się ten kretyński "taniec" na chodniku z 3 części. Ale najbardziej zdziwiła a nawet zaszokowała jedna z córeczek, która wścieka się na ojca krzycząc że mama z wujkiem "ciągle uprawiają seks". Że co? Skąd takie dziecko wie co to znaczy?? Zawsze szanowałem Amerykanów za tzw. purytanizm, że chronią dzieci przed "zakazaną wiedzą", Ale pewnie tak było w duńskim oryginale, więc może film jest po prostu wierną kopią.

ocenił(a) film na 7
CorporalHicks

Bez przesady - dziecko 10 letnie ma nadal wierzyć w bociana czy kapustę? Moje dziecko ma 8 lat i od dawna wie skąd się biorą dzieci. To nie średniowiecze.

ocenił(a) film na 10
CorporalHicks

Spajgejmen :) Jak oglądałem "Braci" to też sobie pomyślałem, że mogliby zamienić się rolami, bo rola Sama była trudniejsza do zagrania, ale jak obejrzałem film do końca to doszedłem do wniosku, że jednak bym ich nie zamienił. A to dlatego, że oglądanie Jake'a jak gra "gorszego" z braci to była czysta przyjemność. Jego przemiana i odnalezienie się w rodzinie swojego brata to były w tym filmie najlepszym motywem. Ewentualnie podmieniłbym Tobeya kimś lepszym np. Nortonem. Ale generalnie starał się jak mógł i nie spieprzył doszczętnie tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones