PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560913}

Brat

Hermano
7,1 1 037
ocen
7,1 10 1 1037
Brat
powrót do forum filmu Brat

Genialny!

ocenił(a) film na 9

Świetny film, polecam! Uwielbiam takie filmy z wątkiem sportowym, gdzie akcja rozgrywa się w
biednej dzielnicy. Zabrakło mi tylko troszkę dokończenia tej historii głównego bohatera a bardzo
go polubiłam:) Niesamowita historia!

werka1295

Mam takie pytanie gdzie mogę znaleźć ten film w pełnej wersji. Bo jak na necie szukam to albo nie ma , albo jest wersja 4 min. Z góry dzięki

ocenił(a) film na 9
miazo007

spróbuj sobie ściągnąć z jakiegoś torrenta :)

werka1295

Szukałem na Torrentach ale bez skutecznie ;/ Chyba za dobry film i specjalnie go ukrywają :D

miazo007

Jeśli masz kanał Cinemax, Cinemax 2 to dziś i jutro go emitują.

ocenił(a) film na 9
miazo007

Wreszcie ktoś dodał i można obejrzeć z lektorem nawet :)
ht tp :/ /www.cd a.p l/video/52165961

ocenił(a) film na 9
werka1295

Myślę że wszystko zostało w tym filmie na swój sposób dokończone. Niestety jeden z braci zapłacił bardzo wysoką cenę za szczęście drugiego. Zwróć uwagę na przedostatnią i ostatnią scenę filmu ( na boisku i na prawdziwym stadionie)

ocenił(a) film na 8
marcod02

Ano. Też mi się wydaje, że ten młodszy brat zginął w strzelaninie na boisku.

ocenił(a) film na 6
Nothem

Zginął, albo zakopał bramkarza na śmierć i poszedł siedzieć.

ocenił(a) film na 8
Kapitanos

Jestem niemal przekonana, że w takich krajach nie idzie się siedzieć za coś podobnego. Zresztą sam film to przedstawiał. U nich śmierć jest normalna, tam specjalnie chodzi się z pistoletem, by w razie potrzeby się bronić.
Zabiłeś ---> Niedługo zabiją Ciebie w zemście.
Jak dla mnie fajne dokończenie, można ruszyć mózgownicą.

ocenił(a) film na 6
marcod02

a to ten 4 w czerwonej koszulce to nie był on?

ocenił(a) film na 5
werka1295

Zabił bramkarza/mordercę swojej matki, a więc i jego zabili. Starszy brat osiągnął gorzki sukces.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones