PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645113}
5,8 21 213
ocen
5,8 10 1 21213
4,8 4
oceny krytyków
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
powrót do forum filmu Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

tak można napisać o tym filmie, muszę przyznać, że jak na remake "13 dzielnicy" nie jest aż tak źle, mimo, że film jest w większości kopią oryginału to jednak twórcy postarali się o pewne zmiany, prawda jest jednak taka, że mimo niezłych scen akcji film nie robi takiego wrażenia jak pierwowzór, natomiast śp. Paul Walker to nie Cyril Raffaelli, jego postać nie dorównuje umiejętnościom bohatera z oryginału, wiadomo dlaczego, mimo wszystko można obejrzeć ten remake i porównać go sobie z francuskim odpowiednikiem

ocenił(a) film na 2
LucasLang

Film zacząłem oglądać nie wiedząc, że jest to kopia (dosłownie) "13 dzielnicy" i prawdę mówiąc jedyną różnicę jaką zauważyłem to to, że w oryginale była siostra, a nie dziewczyna Lino. Napisałeś, że "twórcy postarali się o pewne zmiany", a filmu nie do oglądałem bo nie dałem rady, więc możesz mi jeszcze napisać jakie różnice tam były ??? Bo jak dla mnie to nawet ujęcia były praktycznie identyczne... Z góry dzięki.
Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones