PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100562}

Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Bridget Jones: The Edge of Reason
6,8 157 717
ocen
6,8 10 1 157717
5,8 22
oceny krytyków
Bridget Jones: W pogoni za rozumem
powrót do forum filmu Bridget Jones: W pogoni za rozumem

Jeśli ktoś czytał 2 część, to czy może mi odpisać:
1.gdzie pracuje B.Jones?
2.jakie zawody sportowe wygrała przez przypadek?
3.co sie jej przydało z damskiej garderoby podczas pobytu w tajlandzkim więzieniu?
proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kto zna odp?????dziękuje wszytskim, którzy odp

użytkownik usunięty
nikapremium

1. w telewizji
2. slalom (narciarski)
3.stanik

wlasnie wrocilam z kina... film ogolnie smieszny

użytkownik usunięty

filmu jeszcze nie widzialam, ale ksiazke znam prawie na pamiec. glowe sobie dam uciac, ze Bridget nie wygrala zadnych zawodow sportowych.

użytkownik usunięty

Bo nie wygrała.. Film jest całkiem rózny niż książka; zastąpiono kilka ciekawych wątków innymi..mniej ciekawymi... Jednak, mimo to, nadal jestem wielką fanką Bridget... Film oglólnie zabawny i baardzo ciepły..:) A Mark Darcy..hmmm.boski..

nikapremium

jesli czytales/czytalas 1 czesc to panna B. pracuje caly czas w tym samym miejscu co pod koniec 1 czesci, pod koniec 2 zostaje nawet szefowa grupy, czy jakos tak, nie stety nie mam pod reka ksiazki i nie moge sprecyzowac ani nazwy stacji, ani nazwiska poprzedeniego szefa. Nie wygrala zadnych zawodow, byla na nartach podczas czy w trakcie walentynek ale tam zjezdzala co najwyzej z oslej laczki. nie panietam juz dobrze pobytu w wiezieniu bo ksiazke czytalam jakies dwa lata temu, ale cos mi swita ze oddawala biustonosz, w kazdym razie prowadzila handel wymienny. Jeszcze filmy nie widzialam wiec nie wiem jak bardzo rozni sie od ksiazki. Ale ksiazke naprawde warto przeczytac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones