PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37889}

Bruce Wszechmogący

Bruce Almighty
6,9 486 561
ocen
6,9 10 1 486561
6,0 30
ocen krytyków
Bruce Wszechmogący
powrót do forum filmu Bruce Wszechmogący
ocenił(a) film na 8
Allende_

To nie znaczy że ten film to nieporozumienie !!!!!!!!!!!!

to ze nie przepadasz za komediami nie znaczy żeby dawać im oceny 1 ! ogarnij się troche bo przez takich uzytkowników wstyd mi ze mam tu profil

użytkownik usunięty
loko89

Widać prawdziwy katolik/ prawdziwa katoliczka. Logika została po drugiej stronie drzwi do kruchty.

ocenił(a) film na 8

Co ma z tym wspólnego moja wiara człowieku?:0 chyba ze było to skierowane do Allende_:P

użytkownik usunięty
loko89

Nie no jasne, że to się odnosiło do wypowiedzi Allende. Film jest zły, bo Polsat puszcza go w Wielki Piątek. Zacny argument, nie ma co...

No właśnie też nie rozumiem co ma do tego wiara? Przez takie właśnie głupie posty jak ten założony, katolików postrzegają jako durną ciemnotę, która wierzy we wszystko co im powie kościół. Opamiętajcie się ludzie.

Louise92

To wy wierzycie we wszystko co puszczą w tv, nie zastanawiając się nad tym co oglądacie. Niestety takich ludzi jak wy jest masa. Nie nie, kościół mi nic nie narzuca. Sama potrafię myśleć, ale widzę, że wy macie z tym trudności. Idziecie na łatwiznę i korzystacie z życia jako przyjemności. A potem?Po śmierci jest już inaczej:)

ocenił(a) film na 8
Allende_

Zrozum że nie chodzi tu o to w co kto wierzy ...

Ta strona jest po to żeby oceniac filmy a nie żeby wyrażać swoje poglądy religijne i nie rozumiem po co ten post !!
niżej napisałaś -
"Ten film to gówno. Szkoda, że macie z tym problem. Widocznie nie wierzycie w Boga albo jesteś pseudo katolikami, a to już nie mój problem, tylko wasz. Nie będę się tłumaczyć z moich ocen bo mam do nich prawo. Nie rozumiecie filmu i śmiejecie się z byle gówno, które puszczą w tv i robią z was idiotów. Trzeba myśleć"


Wierze w Boga jestem katolikiem, a nie widze powodu dla którego miałbym dać temu filmowi 1 :) tylko dlatego że został puszczony w Wielki Piątek?? Ty za to film zrozumiałaś i w niego nie wierzysz , a my wierzymy w to że tak jak w filmie było tak można...

loko89

"Ta strona jest po to żeby oceniac filmy a nie żeby wyrażać swoje poglądy religijne "
Tak, masz trochę racji, ale jest na temat:)

Skoro wierzysz to jeszcze bardziej mi cie szkoda:)(nie w negatywnym znaczeniu)
1 dałam z własnych powodów i mam prawo oceniać filmy, a robię to wg własnego schematu.
Nie dlatego, że został puszczony w Wielki Piątek. Nie dlatego. Naśmiewanie się z cytatów i motywów Biblijnych jest jak najbardziej nie na miejscu. To zwykłe gówno, a nie film. To jest moje zdanie i na pewno go nie zmienię. Kiedyś odbierałam to inaczej, ale teraz dorosłam i zrozumiałam wiele rzeczy w "czymś tym", Nie tylko ja to zauważyłam zresztą.
Jedynie Egipt mądry. Polska jak zwykle w tyle. Wiem, że wiele osób po mnie "jedzie", ale jestem trwała w swoich poglądach i ciężko na mnie wpłynąć:)Bywa to niemożliwe. Ja szanuje swoją wiarę i Boga. Śmianie się z tego filmu to nie dystans tylko głupota. Jestem tolerancyjna, ale takiego nasmiewania nie można tolerować.Wiem, że takich ludzi jak ja jest mało i to się docenia.

"Ty za to film zrozumiałaś i w niego nie wierzysz , a my wierzymy w to że tak jak w filmie było tak można... "
???

ocenił(a) film na 8
Allende_

"Śmianie się z tego filmu to nie dystans tylko głupota" naśmiewanie sie z cytatów i motywów Biblijnych ?? haha masakra jakaś
dorośnij jeszcze bardziej :P

ocenił(a) film na 7
loko89

Daj spokój, widać że nawet tego filmu nie oglądała.

Tortuga033

Ależ oczywiście, że nie oglądałam, no przecież. Jakbym śmiałam pisać takie obelgi o tym fantastycznym i śmiesznym nawet filmie. No gdzieżby.

ocenił(a) film na 7
Allende_

Aż strach pomyśleć co byś powiedziała na "Żywot Briana"

Tortuga033

Nie oglądałam i po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie warto.

ocenił(a) film na 2
Allende_

Kiedyś ten film mi się bardzo podobał, ale jak go dzisiaj oglądałam to widziałam właśnie takie fragmenty, które na mój gust wyśmiewały moją i jak zauważyłam twoją religię.
Ale co do oceny miałam mały dylemat, bo z zakończenia wynika w końcu, że Bóg troszczy się o ludzi, wie co dla nich dobre najlepiej i nie ma sensu się w Niego ,,bawić", bo nikt mu się dorównuje, oraz, że należy kochać bliźnić, wybaczać - w końcu, zrezygnował z tej roboty, przeprosił go i tamten (nie pamiętam imienia) znowu tam pracował.

Edi122

To nie zmienia faktu, że jest jaki jest, a morał mogli dodać po to, żeby ludzie się zwyczajnie nie czepiali, nie mięli wyrzutów sumienia po obejrzeniu. Wystarczy dobrze pomyśleć.

ocenił(a) film na 2
Allende_

Może i masz rację, nie zastanawiałam się nad tym:]

Edi122

Dzięki:)

użytkownik usunięty
Allende_

Dwie sprawy:

1) nie wierzę w to, że istniał Bruce, który posiadł boską moc - ergo nie wierzę we wszystko, co puści tv, by tylko taki przykład podać,
2) czy możesz podać mi źródło swojej wiedzy na temat tego, jak jest po śmierci? - zaciekawiłem się, a ty najwyraźniej sporo wiesz na temat życia pozagrobowego.

użytkownik usunięty
Allende_

Siemka, ziom. Powiem ci, że na tym i masie innych forum jest tylu idiotów, że człowiek może się załamać, widząc w jakim świecie żyje. To debile, ja kłócę się nimi już od lat i zawsze jedna reakcja, na którą stać tylko tępe lewactwo, nic więcej. Pozdro dla takich jak ty.

loko89

To Delete i po koncie. Co tu jeszcze robisz skarbie?:)

Allende_

Oj, dziecinko... Żal mi takich jak ty.

stefan_rad

Mi cię nie żal. Masz rozum i potrafisz główkować.

Allende_

ale nie umiesz z tego korzystać...Cóż.

użytkownik usunięty
stefan_rad

A mi żal takich jak ty i co?

ocenił(a) film na 7
Allende_

boga nie ma.

ox1De

Więc Ciebie też nie ma.

ocenił(a) film na 8
Allende_

I ty myslisz ze jestes madra?

użytkownik usunięty
ox1De

Oj tępy idioto, gdybyś mógł tylko zobaczyć ogrom swojej beznadziejności

Allende_

A co w tym złego że w wielki piątek? Nie rozumie...

rpd0

To pomyśl i wróć.

ocenił(a) film na 5
rpd0

Kto nie rozumie?

użytkownik usunięty
cotypowiesz

Pajacu, wieź się ogarnij bo aż żal na ciebie patrzeć, może sobie kogoś innego w ten awatar włóż?

ocenił(a) film na 8
Allende_

Wobec tego czekam na alternatywną propozycje
Moim skromnym zdaniem film jest bardzo trafiony

giovanni50

Jaką propozycje?

ocenił(a) film na 8
Allende_

filmową

Allende_

Moim zdaniem także jest trafiony, i powodów do nie emitowania go nie widzę.

Louise92

Polska powinna iść w ślady za Egiptem.

ocenił(a) film na 7
Allende_

sama jesteś śmiech na sali. Nie widzę nic zdrożnego w emitowaniu tego filmu w jakiekolwiek świątka. A przez dewocję i bezmyślne wystawianie ocen, filmweb, oceny na filmwebie są zaniżone lub zawyżone. Admini takich użytkowników powinni usuwać i blokować wszystkie IP z których się logowali.

ocenił(a) film na 8
Gerw

Nie powinni blokować, bo to nie zamknięta strona. ;) A, że komuś przeszkadza to cóż, jego sprawa. Twórcy filmu nie będą płakać, że na jakimś polskim serwisie ich produkcja ma zaniżone oceny.

ocenił(a) film na 7
IamFancy

zgadza się.. ale zwykli sympatycy kina dosyć często kierują się ocenami na filmwebie w doborze filmów wartych lub niewartych obejrzenia. Przez takich jak autor tego wątku te oceny są niemiarodajne. Swoją drogą bardzo wkurza mnie dewocja.

ocenił(a) film na 8
Gerw

Zgadzam się. Brakuje na filmwebie systemu który kontrolowałby ocenianie. Np serwis boardgamegeek.com bierze pod uwagę oceny danego użytkownika, kiedy ma on odpowiedni staż oraz wystawione co najmniej x ocen (nie pamiętam ile dokładnie). Coś takiego przynajmniej zlikwidowałoby multikonta, tworzone żeby wystawić 10 albo 1 jakiemuś filmowi.

ocenił(a) film na 8
Curt90

To byłaby przesada. ;) Świata nie naprawicie. Najlepszą opcją byłoby uzasadnienie przy ocenianiu filmu, choć z drugiej strony byłoby to dość czasochłonne przy sprawdzaniu. Albo jakiś system, gdzie aby ocenić trzeba wpisać jakiś literki - pewnie sporo ' recenzentów ' by to odstraszyło nie na żarty.

Curt90

Kontrolował ocenienie? Hahaha. Każdy ma prawo do własnego zdania. Przykro mi z waszego powodu.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Czytaj ze zrozumieniem. Albo nie - po prostu czytaj. Czytanie bez zrozumienia to nie czytanie w sumie.

Curt90

Przeczytałam i odpisałam. Nie rozumiem problemu.

ocenił(a) film na 8
Allende_

Problem polega na tym, że napisałem o kontroli multikont, a nie zanegowałem czyjegokolwiek prawa do oceniania po swojemu. ;]

Curt90

Nie jestem multikontem;) Uważasz tak dlatego, że bronię religii?

ocenił(a) film na 8
Allende_

Nie, napisałem to abstrahując od Ciebie.
A swoja drogą, to co widzisz niestosownego w tym, że ten film został puszczony w TV, tym bardziej, że w stacji komercyjnej?

Curt90

Znowu mam pisać?:)

Jest to wyśmiewanie Boga, motywy, cytaty Biblijne to wszystko jest na miejscu?Zwłaszcza w Wielki Piątek?Nie sądzę.

ocenił(a) film na 8
Allende_

1 Nie masz racji. Powiedz z ręką na sercu, że widziałaś ten film, a jeśli tak to wskaż gdzie wyśmiewa się on z Boga.
Moim zdaniem wręcz zbliża do wiary i Boga. Pokazuje jaką wartością jest człowiek ("cudem"), pokazuje, że władza uderza do głowy, zachęca do oddawania krwi, zachęca do szukania indywidualnego kontaktu z Bogiem. Mało? Sam jestem wierzącym katolikiem i mam kompletnie odmienne zdanie niż Ty.
2 W komercyjnej stacji to mogą sobie nawet pokazywać w Wielki Piątek "Boga którego nie było". Kropka.
3 Nikt nie zmusza nikogo do oglądania czegokolwiek. Chcesz praktykować ascezę w Wielki Piątek - proszę bardzo. Masz ochotę na film, akacji - proszę bardzo. Każdy ma swoje sumienie. Hm?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones