PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1171}
7,4 65 126
ocen
7,4 10 1 65126
7,3 19
ocen krytyków
Brunet wieczorową porą
powrót do forum filmu Brunet wieczorową porą

Ten film jest chyba...

ocenił(a) film na 10

dlatego taki dobry, bo z jego realizacji wycofał się S.Tym. Dla mnie genialny. To najlepsza polska komedia, lepsza od Misia i Rejsu. Widziałem ten film ze 20 razy. Rozmowa o konwencji westernu rządzi!!! No i ta cygańska jesień:)

ocenił(a) film na 10
MVP1984

jak wyżej :) Bareja wymiata :D Tym by sobie nie poradził :)

Bubasek

No i mylicie się, ponieważ S.Tym jak najbardziej brał udział w realizacji tegoż filmu :)
Dokładnie jest współscenarzystą filmu występującym pod pseudonimem Andrzej Kill, poza tym podłożył głos pod postać pana Lucka lakiernika.

ocenił(a) film na 10
Misio_Rysio

Oczywiście S. Tym jest współscenarzystą tego filmu, ale wycofał swoje nazwisko, ponieważ S. Bareja nie zgodził się na jego wizję, tylko pozostał przy swojej. Panowie się podobno mocno pokłócili i stąd ten A. Kill. Z kolei Miś to już ich wspólne dzieło i to dzieło skończone. Chodziło mi o to, że Tym bez Barei nie poraża jako reżyser i twórca, a jego Rysia uważam za totalną porażkę i jeden z najgorszych polskich filmów. Ale to widocznie Ryś na miarę naszych możliwości....

MVP1984

"Ale to widocznie Ryś na miarę naszych możliwości.... "


Pięknie zwieńczona wypowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones