PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709271}
5,0 1 526
ocen
5,0 10 1 1526
Brzuszek
powrót do forum filmu Brzuszek

Fajnie że w Polsce powstają filmy, ale to dzieło, które przez przypadek przejrzałem nadaje się raczej
na kilkuminutowy skecz, a nie na film.
Gra aktorska może być, ale film jest po prostu zrobiony bez pasji, nudny, przewidywalny i tani, aż do
granicy śmieszności. Lepiej byłoby zrobić z tego 20 min. teatr telewizji zamiast żałośnie podrabiać
komedie romantyczne 'made in usa'.

elbreth

W pełni się z zgadzam z tym że prze nadaje się to coś na skecz kabaretowy, lub na krótki metraż. W obecnej formie widać że zrobiony jest na siłę.

ocenił(a) film na 2
exe13

odniosłam podobne wrażenie

ocenił(a) film na 6
elbreth

"Lepiej byłoby zrobić z tego 20 min. teatr telewizji"
Ha, ha to jakieś nowum... Najpierw otworzyć swoja telewizję aby potem zrobić w niej teatr, bo jak wszystkim wiadomo filmy niezależne robi się niezależnie od TV, więc nie wiem skąd ten pomysł, ni z gruszki, ni z pietruszki z Teatrem Tv.
Filmy nieżalezne/amatorskie robi się również bez kasy, aktorów, czasu, studia, sprzętu itp, bo to po prostu wspaniała zabawa. A jak się jeszcze uda zaprosić np. Danutę Stenke to już jest radocha na maxa. Orson Welles powiedział że kręcenie filmów to NAJLEPSZA ZABAWA dla dużych chłopców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones