PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142047}

Brzydal

The Ugly
6,0 130
ocen
6,0 10 1 130
Brzydal
powrót do forum filmu Brzydal

NIESAMOWITY FILM !!

ocenił(a) film na 9

Postac mordercy naprawdę suuper zgrana, Simon nawet przez moment nie okazał żadnej radości...Kto oglądał ten zauwazył na pewno ze krew przez cały film jesr czarna i tylko w ostatniej scenie jest czerwona, niezwykła wręcz symbolika....No i warto wspomnieć jeszcze o demonach THE UGLIES które prześladowały ggłównego bohatera, niesamowice zrobione zostały...Cały film na długo zapada w pamięc...

T_M_K

Miałem chyba inną wersje filmu, bo u mnie w ostatniej scenie krew też była czarna.

ocenił(a) film na 9
T_M_K

Film świetny, ale u mnie krew też była czarna na końcu...

ocenił(a) film na 6
wayzee

Z lewej strony łózka czarna z prawej była bordowa albo odbijała światło czerwone. Nie wiem czy zamierzony efekt.

T_M_K

masz do niego napisy pl?

T_M_K

Szukałam ostatnio jakiegoś filmu do obejrzenia i natknęłam się na ten. Bardzo mnie zainteresował opis, ale niestety na tych stronach, które znam nigdzie go nie ma ani do obejrzenia, ani do ściągnięcia. Wie ktoś może gdzie mogłabym go zobaczyć bądź pobrać?

ocenił(a) film na 9
paula_thriller

Na piratebay wpisz The Ugly 1997 i ściagnij to z największą dostepnościa. Napisów nie ma wprawdzie ale idzie się połapać, ja zacząłem robić polskie napisy ale póki co brakuje mi motywacji do skonczenia ich a jestem dopiero na początku :D

T_M_K

Dzięki, akurat nie mam problemu z oglądaniem po angielsku więc dam radę. Życzę Ci na święta, abyś stworzył te napisy i zrobił dobry uczynek dla ludzkości :D

ocenił(a) film na 10
T_M_K

Film genialny właśnie obejrzałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones