PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30368}
7,5 6 116
ocen
7,5 10 1 6116
Bullet
powrót do forum filmu Bullet

Film ma tak wysoką ocenę tylko ze względu na to, że gra w nim Tupac Shakur. Bo nie wierzę, że został tak mocno oceniony ze względu na fabułę (nudna, nieskomplikowana i przewidywalna), czy grę aktorską (raczej słaba, Dwapak to nie aktor i to widać gołym okiem). Stąd moje wnioski.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
huytareoika

Super.

ocenił(a) film na 8
skalp_el

2Pac zagrał w 4 scenach...może całe 5 minut w całym filmie - i nie było to źle zagrane. Ktoś stał się sławny na całym świecie w czymś innym, to trzeba go zjechać, co nie? Grał "koleś od Pianisty" (znowu grał Żyda), czy Levine (detektyw Stottlemeyer z Monka/sgt. Tanner z Szybkich i Wściekłych. Nieprzewidywalna fabuła? Rzadko się widzi, żeby bohater umierał na końcu.I jeszcze ta końcowa scena gdzie Louis zabija Tanka.

ocenił(a) film na 4
Darthkac

Może ty tak "zjeżdżasz" ludzi, ja nie. Po prostu Dwapak jest dla mnie słabym aktorem. A o fabule napisałem, że jest przewidywalna i nieskomplikowana. Nie wiem też czemu wymieniasz mi innych aktorów, wiem kto grał w tym filmie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Darthkac

No bo nie wiem dlaczego mi coś takiego zarzucasz, że jak znany, to mam go zjechać, dlatego stwierdziłem, że może wiesz to z własnego doświadczenia? Uważam film za słaby, tak samo jak za słabego aktora uważam Dwapaka. Nie zmienisz mojego zdania piekląc się na forum.

użytkownik usunięty
skalp_el

Tylko tak się składa, że grę aktorską Tupaca Shakur'a ludzie związani z amerykańskim kinem porównywali z grą James'a Dean'a..

Sam nie twierdze, że 2pac był wybitnym aktorem. Ale też nie był aktorem słabym jak go określasz. Na pewno wiele pracy było przed nim, i na pewno pracował by nad swoim warsztatem aktorskim, gdyż był człowiekiem niezwykle pracowitym. Szkoda, że nie dane mu było się rozwinąć..

ocenił(a) film na 4

Taa, niedawno czytałem, że Rihanna gra jak "najlepsze aktorki przedwojenne", prawie z krzesła spadłem.
Ja twierdzę, że jest aktorem słabym. Może jak by popracował nad sobą, to byłby dobrym aktorem, ale wolał bawić się w gangsterkę, no i się doigrał.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4

A i jakieś 10 lat temu, albo i więcej przeczytałem biografię Tupaca. Ze słownikiem w ręku, bo tylko po angielsku miałem.

skalp_el

Skalpel ogólnie nie rozumiesz takich klimatów, film jest tłusty. Bo to co widzimy nie jest jakas ptzekolorowana opowieścią tylko jedna z wielu smutnych historii jaka ten swiat widzial. No i nie wiem co mozna by dodać jeśli chodzi o 2paca, ja jego role zinterpretowałem i po zastanowieniu myślę ze nie zagral źle.. Po prostu zmien kategorie tego co oglądasz bo ewidentnie z ulica nie masz chlopaku nic wspólnego

ocenił(a) film na 4
banderzwierz5

Ja tu oceniam grę aktorską i dla mnie jest ona raczej kiepska.
"Z ulicą nie masz chłopaku nic wspólnego", to mi pojechałeś na ostro! Ty się pewnie wychowałeś na ulicy, na ławeczce paląc dźointy i rapując pod klatką, co? A ja to wiadomo, Żoliborz, rodzice ynteligencja, zawsze chodziłem w takich golfowych sweterkach, mama mnie odprowadzała do szkoły do 15 roku życia, bo mnie bili. Rozgryzłeś mnie uliczniku!

ocenił(a) film na 9
skalp_el

A może gra aktorska nie ma tu znaczenia? Skoro czytałeś jego biografię, wiesz kim był. Może twórcy uznali, że udział naturszczyka wniesie więcej autentyczności do filmu. A dla bezpieczeństwa (swojego :)) wzięli skrzyżowanie gangsta rapera z celebrytą. U mnie film ma "rewelacyjny" z serduszkiem. Tylko czekam z niecierpliwością na wydanie Blu-ray.

ocenił(a) film na 9
skalp_el

CZemu tu się non stop pisze o tupacu, a rourke, a brody to co ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones