PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30368}
7,5 6 117
ocen
7,5 10 1 6117
Bullet
powrót do forum filmu Bullet

Czy film był emitowany w jakieś z naszych stacji telewizyjnych? Pozdro!

Val_

tak, ja wlasnie ten film po raz pierwszy zobaczylem w tv, ale dawno temu(1998 lub 1999r), lecz nie pamietam na jakim kanale. I chyba tylko ten jeden, jedyny raz, polska stacja wyemitowala ten film.

ocenił(a) film na 10
Pijany_Mistrz

hyhy ja to samo ;) nie pamietam jaki byl to kanal, jakis chyba malo znany

ocenił(a) film na 10
Baby_Firefly

tvp 1 bo za małolata nagrałem na video :-)

ocenił(a) film na 10
Szaki

tez mialam na video :) ogladalam kilka razy

Baby_Firefly

miałeś powiadasz,a teraz gdzie go masz ?! :)

ocenił(a) film na 10
szaki3

jestem kobieta ;) nie ma to juz znaczenia ;)

Baby_Firefly

tam jednej literki się czepiasz :P ,a tak na poważnie,gdzie film zapodziałaś " oczywiście " z lektorem VHS. Pozd.

Val_

Był emitowany na regionalnej trójce w jakimś wspólnym paśmie późnym wieczorem (ok.23) jakoś tak w latach 1999-2000.

ocenił(a) film na 8
Val_

Film był emitowany też ok. 2002 roku bodajże na kanale "Ale Kino"

ocenił(a) film na 10
Val_

wiem, ze był na TVP1 gdzies przed 2000 r, mam tez wersje video wlasnie z tego kanalu, poza tym pamiętam ten film na kanale PORION (kanał kablówki ktora teraz nazywa sie ASTER), leciał na tym kanale bardzo często.

ocenił(a) film na 10
Val_

a ja mam pytanie czy ktos to poasiada na komputerze? i czy moglby wrzucic na jakas strone np. playtube.pl czy cos takiego bo chcialbym zobaczyc ten film.

ocenił(a) film na 10
Jaskul0

http://hityfilmowe.com/readarticle.php?article_id=4207


sam sobie odpowiem jak cos to mozna ogladac b.dobra jakosc lepsza niz ta co kiedys byla na tupacfan.net xD

ocenił(a) film na 6
Val_

Filmy był na kanale Nasza TV (dawne TV4) i czytał Tomasz Knapik.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

ja miałem ten film na vhs z lektorem. Nie pamiętam czy to był P. Knapik, ale kiedyś lektor to był lektor.

danielpiekarski_2

miałeś.... a gdzie vhs się zapodział ??? :P

ocenił(a) film na 10
szaki3

mam w garażu całą kolekcję, gdybym miał vhs i miał możliwość zgrania na kompa to bym wrzucił. Pytanie jak taśmy po takim czasie wyglądają ?

danielpiekarski_2

Sam powinieneś,już dawno,odpowiedzieć sobie na to pytanie :)

Val_

TVP 1 i TVP 2 chyba 15 lat temu :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones