PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33289}

Bunkier SS

The Bunker
5,4 6 252
oceny
5,4 10 1 6252
Bunkier SS
powrót do forum filmu Bunkier SS

Film się strasznie wlecze, mogłobyć całkiem przyzwoicie a jest słabiutko. Film dla zdesperowanych, nie polecam.

opoz

to zdecyduj się :P ciekawy czy nudny ? :D hehe

ocenił(a) film na 4
Matteuszz

Tą myślą scharakteryzowałeś swoją osobę.

Jednak wytłumaczę Ci: ciekawy pomysł, nudne WYKONANIE - już chyba wiesz o czym mówiłem ;)

ocenił(a) film na 1
opoz

no zgodze się z tobą opozku,totalnie gówniany film jak dla mnie ale wiało nudą tak,ze aż musiałem okna pozymakać bo przeciąg był

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

To Jarocin jest tak mało rozrywkowym miastem...

ocenił(a) film na 8
opoz

A dla mnie film spoko na 7:D Oglądałem go w nocy na polsacie. Nie oczekiwałem kokosów i może dlatego mi się spodobał. Oczywiście żadne to nowum a jednak pomysł niezłyk, gra aktorska ujdzie. troche pare momentów rzynudza, ale ogólnie trzyma klimat. Tylko jak mówie. Pewnie inaczej się ogląda jak czlowiek przygotuje się w nocy na coś dziadowego a dostanie całkiem ciekawy film, no bo pomysł faktycznie niezły...

ocenił(a) film na 4
Redgard

No właśnie - mało jest filmów w tym klimacie i tylko mogę ubolewać, że troszkę nużąco to zostało pokazane.

ocenił(a) film na 10
opoz

Bo pewnie Opoz nastawiałes sie na typowy denny horrorek (tak jak lubisz) a film w rzeczywistosci przerósł twoje mozliwosci intelektualne;)

A tak powaznie to jesli ktos lubi klimaty II wojny i na dodatek nie boi sie nieco oszczedniejszych w srodkach wyrazów thrillerów to film mu sie spodoba. Moim skromnym zdaniem 8/10

ocenił(a) film na 4
Motorcycle_Boy

I pewnie te półtora tysiąca ludzi też się nastawiło na denny horrorek, a dostali mega ambitne kino - http://www.imdb.com/title/tt0252963/ [www.imdb.com/title/tt02...]

Puknij się w łepetynę. Ty chyba nie widziałeś ambitnego horroru - popatrz może na moje ulubione, a nóż coś sobie wybierzesz.
Jeśli chodzi o ten film, to jestem pewien, że twojemu intelektowi udało się sprostać tej wielowątkowe, trudnej i skomplikowanej fabule. Szacunek dla ciebie i Tobie podobnych. Dzięki takim jak Ty (i Tobie podobnym - przyp.), tego typu filmy mają szansę na wyjście z... bunkru, ciemni, jaskini, sracza, studni, stodoły, piwnicy, trzeciorzędnej wytwórni filmowej i zaistnieniu w świecie dennych, powiedziałem DENNYCH horrorów.
Mówiłem, że Cię podziwiam?

ocenił(a) film na 4
opoz

"Moim skromnym zdaniem 8/10"

A dałeś 10/10. To jest dopietro wyższy etap rozumowania. Gdzie mi do Ciebie (i Tobie podobnych - przyp.) :]

użytkownik usunięty
opoz

Muszę się zgodzić - film miał bardzo ciekawy pomysł, miejsce jak najbardziej ok, tylko wykonanie było tragiczne... jak można było skopać taki pomysł!

ocenił(a) film na 10
opoz

Widzisz OPOZ, mój tok rozumowania przerasta twoje analityczne zdolnosci pojmowania swiata...
Jesli przesledzisz moje oceny to zobaczysz ze praktycznie zawsze daje albo 1 albo 10... Dlaczego? Dlatego ze jesli film ma moim zdaniem zbyt niskie noty to zawyzam srednia dajac 10. Jesli natomiast został oceniony zbyt dobrze to wtedy dostaje 1... Bunkier SS w moim subiektywnym odczuciu nie zasługuje na marne 6\10, wiec stad taka nota.
Juz rozumiesz? Czy mam moze rozpisac ci to na kartce papieru?

ocenił(a) film na 4
Motorcycle_Boy

"Czy mam moze rozpisac ci to na kartce papieru?"

Rozpisz, proszę Cię. Bo twój tok rozumowania przerasta mój... coś tam z analem związane, chyba.

Dziękuję Darwinowi za "Teorię Ewolucji", dzięki niej (i Tobie, przede wszystkim) wiem, że z małpami mamy wiele wspólnego.

P.S. Na pewno się nie rozpisze :(

ocenił(a) film na 10
opoz

Dalej nie wiem o co sie tak pienisz. Pierwsze zdanie, odnosnie dennych horrorków miało charakter zartobliwy - przynajmniej takie było załozenie. Pamietałem cie z róznych tematów zwiazanych z horrorem i dlatego tak napisałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones