PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10232}

Bunkier

The Bunker
6,4 629
ocen
6,4 10 1 629
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Hopkins... hmmm....

użytkownik usunięty

Hopkins to świetny aktor, ale na Hitlera to on się specjalnie nie nadaje... niepodobny zupełnie...

zgadzam się,dał z siebie wszystko ale to nie wystarczyło

Polka

Ja z kolei się nie zgadzam - te ataki furii Hitlera - ten sposób przekazywania swoich odczuć, racji - jakbym oglądał stergo, schorowanego na Parkinsona Hitlera - Hopkins jako mistrz genialnie to odegrał - bynajmniej to moje osobiste odczucie ;)

michlo

Hitler nie miał ataków furii. W ostatnich dniach czasami się denerwował i wtedy co najwyżej krzyczał

ocenił(a) film na 7
migawka

Hopkins grając Hitlera trochę przesadził z tymi atakami furii, mało brakowało żeby się upluł z tego wszystkiego. Poza tym Hitler miał ciemniejsze włosy i nie trzymał szyi tak sztywno jak prezentował w filmie Hopkins.

migawka

ale faktem jest, że miał takie stany "nakręcenia", że wpadał w nie i potrafił bez przerwy na jakiś temat gadać, nie słuchając innych

ocenił(a) film na 8
migawka

Piszecie o tym jakbyscie Hitlera na własne oczy wtedy widzieli - Ja oglądając ten firm łapałam sie na tym że widze prawdziwego Hitlera- czepiacie się szczegółów. Hopkins bardzo wiarygodnie wypadł.

ocenił(a) film na 5
Dorota74

Napisałaś to tak, jakbyś na własne oczy go wtedy widziała, co podkreśliłaś wyrażeniem "widzę prawdziwego".

Rola Adolfa Hitlera w filmie o "Adolfie Hitlerze" to wg Ciebie szczegół?

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

Nie o to chodzi Piotrek- ale czepacie się tego że Hiopkins nie pasuje na Hitlera. Właśnie pasuje dlatego patrząc na jego rolę łapałam się na tym ze widzę Hitlera na zywo. Fajnie go pokazał.

Dorota74

lepiej go zagrał Bruno Ganz

ocenił(a) film na 5
Dorota74

Nie możesz łapać się na tym, że widzisz Hitlera na żywo bo nigdy na żywo go nie widziałaś.

Czepiasz się, że użytkownicy sie czepiają.

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

Oj wiem że go nie widzialam i nie wiem czy wogóle bym chciala go zobaczyć ale przecież szły fiilmy dokumentalne o Hitlerze. Można było zauwazyć jak się zachowuje.

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones