PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 086
ocen
6,1 10 1 12086
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Była już gdziekolwiek premiera tego filmu? Bo nic o nim nie słychać, a na filmwebie jest napisane, że premiera była już w marcu :/ Może wiecie, czy gdzieś online można go obejrzeć?

tak była premiera tego oto filmu lecz nie w Polsce a jeśli sprawdzisz w Google to na pewno znajdziesz pozdrawiam

użytkownik usunięty
sinekmen

Wiem, że tu lepiej głośno takich rzeczy nie mówić, ale chciałam ściągnąć ten film i kompletnie nigdzie nie ma, a jak już ktoś udostępnia, to zawsze "fejk"

ocenił(a) film na 2

Ciężka sprawa - nawet kupić tego nie można w necie

ocenił(a) film na 9

Z tego co mi gdzieś wpadło to data premiery została przesunięta i przyjdzie na niego poczekać do przyszłego roku.

wtedy był wyświetlany na festiwalu, premiera jest w 2012.

ocenił(a) film na 7
elpredatoro

wkurzają mnie takie akcje, film wypuszczają na jakimś festiwalu żeby krytycy mogli się na nigo pospuszczać z obrzydzenia albo radości, a zwykłych widzów maj głęboko w d... i do kin film wychodzi po roku. Ja też mam ich gdzieś i nie wydam na ten film ani złotówki

ocenił(a) film na 9
zonk_2

No pewnie, że nie wydasz bo do nas najprawdopodobniej nawet nie zawita jak to zwykle bywa w filmach z podwyższoną kategorią wiekową i przejawiającym jakąś treść inną niż wampiry i disco robaczki.

Premiera w styczniu 2012 (na świecie)

ocenił(a) film na 7
Zola77

http://www.imdb.com/title/tt1535616/releaseinfo

fazi1987

http://www.blu-ray.com/movies/The-Divide-Blu-ray/37884/
17 kwietnia na BR w USA ....

jacek2

już na torrentach jest

użytkownik usunięty
radzix84

A sprawdzone, nie jakiś fejk? Bo już od dawna w necie niby jest ;)

ocenił(a) film na 7

Oglądałem, ciężki angielski nie jest jak ktoś troche zna to niech śmiało ogląda. Sam film 7/10

użytkownik usunięty
sosikcompany

Super ;) Nareszcie obejrzę ;D

ocenił(a) film na 7

Ogólnie podobało mi się ukazanie ludzkiej zwierzęcej natury która w takich sytuacjach bierze górę. Spoiler: tylko czemu też żółtki nie zabili ich od strzała wszystkich tylko pozwolili żeby zabili im ludzi i ich zaspawali, w sumie też szybko i łatwo się do nich dostali i już cały kondon z kwarantanną zrobili. No i na końcu mogli jeszcze tak z minutke dwie dociągnąć film.

ocenił(a) film na 6

napisy też już są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones