PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546049}

Bunkier

The Divide
6,1 12 086
ocen
6,1 10 1 12086
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Po obejrzeniu zwiastuna, myślałem, że nie różni się niczym innym od niektórych filmów, w którym grupa ludzi własnymi siłami walczy w odosobnieniu w ciężkich warunkach o życie. Jednak z minuty na minutę podobał mi się coraz bardziej. Rosnące napięcie, idealnie dopasowana muzyka, do beznadziejnej i krytycznej sytuacji bez wyjścia i melancholijnego nastroju.
Gra aktorska jest dla mnie największą wartością tego filmu. Każdy z aktorów doskonale odzwierciedlił postać, jaką grał. Zwłaszcza postać matki, oczywiście według mnie. Z dobrej matki zamieniła się ... nie chcę spoilerować, ale jej sytuacja przeraziła mnie najbardziej a jednocześnie wzbudziła dużo emocji.
Jest to dobry psychologiczny film, na którego problematykę warto zwrócić uwagę. Ukazuje utratę wartości przez zaistniałą sytuacje, zachowanie człowieka w nieludzkich i niesprzyjających warunkach. Istnieje wiele podobnych filmów o tej tematyce, jednak The Divide odzwierciedla ją najbardziej i serdecznie ten film polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones