PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94292}

Bunny Lake zaginęła

Bunny Lake Is Missing
7,3 752
oceny
7,3 10 1 752
Bunny Lake zaginęła
powrót do forum filmu Bunny Lake zaginęła

Obłędny.

ocenił(a) film na 10

Napięcie rośnie począwszy od hipnotycznej czołówki w postaci dziecięcej wydzieranki z niepokojącą kołysanką w tle aż do piorunującego rozwiązania.
Majstersztyk dreszczowca, precyzyjnego jak szwajcarski zegarek, doskonale sfotografowanego, napisanego i zagranego, przede wszystkim przez CAROL LYNLEY, matkę tytułowej Bunny,

Hitchock z pewnością pękał z dumy i... z zazdrości.

ocenił(a) film na 8
AutorAutor

Oj, muszę obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Pawuloniasty

Musisz!
https://www.youtube.com/watch?v=MkeOXYHSPUc

AutorAutor

całkiem niezły film wpadłem na niego przypadkiem na cda i nawet nie patrzyłem jaki to film z kategori... sie okazał thiller psychologiczny,./
musze chyba jeszcze raz obejrzec bo do konca nie rozumiem co sie na koncu działo...myslałem ze matka szuka porwanego swego dziecka ze szkoły, w srodku filmu wychodziło ze ona ma coś z głową nmie tak i ze sobie ta córkę wymyśliła ze to jej urojenie , a jej brat wydawał sie najbardziej pomocny i inteligentny, i na koncu sie okazuje zze on jest psychopatyczny, świrem ktory porwał małą i chce ją zabic,, i sie bawi w ciuciubabkę. z siostrą i w chowanego... itp .. jednego nie rozumiem skoro jego siostra była zruwnowazona psychicznie czemu śledzczym nic nie powiedziała ze jej brat jest pomylony i ze to on moze stac za uprowadzeniem córki...praktycznie przez cały film kryła go.

ocenił(a) film na 10
konradek007

Zatem nakłaniam do ponownego, bardziej uważnego seansu:-)
Siostra ani przez chwilę nie podejrzewa brata, nie wie o jego chorobie, orientuje się dopiero na samym końcu, w tym samym czasie co widzowie.
Just push play:
https://vimeo.com/126757480

AutorAutor

Film wygląda jak pierwowzór "Plan lotu" (2005) z Jodie Foster.

ocenił(a) film na 10
mak65

Jest stokroć lepszy!

AutorAutor

No cóż, mam inne zdanie.

ocenił(a) film na 10
mak65

Trudno. Co robić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones