PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462257}

Burleska

Burlesque
7,0 86 369
ocen
7,0 10 1 86369
4,2 6
ocen krytyków
Burleska
powrót do forum filmu Burleska

Fajny klimat, zachwycajaca Cher i mega irytujaca postać grana przez Christine Aguilera.Szkoda, bo
mogło być tak dobrze.

patsypool

Dlaczego Christina Cię irytowała? Pytam z ciekawości :)

rosaria

Wkurzala mnie nie tyle Aguilera, ile grana przez nią postać. Jakaś taka taka infantylna. Ale głos to ona ma!

patsypool

tu masz racje, rola była wkurzająca, ale głos... wspaniały, choć u mnie w rankingu jest na 2 miejscu po Adele - ale to juz inna kwestia :)

ocenił(a) film na 7
patsypool

Aguilera porazka, gdyby nie miala tak pieknego glosu to odrazu bym wylaczyla telewizor

ocenił(a) film na 7
patsypool

Przyznam się, że ja ten film obejrzałam ze względu na Cher. Ma bardzo głęboki głos i chciałam zobaczyć jak ona i Aguilera zagrają w tym filmie i moim zdaniem obie zagrały bardzo dobrze.

Aurona

Cher jest fantastczna w każdym wydaniu!

ocenił(a) film na 5
patsypool

Oj tak ! Ciary mam jak ona śpiewa.Nikt nie ma takiego głosu i nie ma szans by ktoś mógł ją zastąpić. Aktorsko też świetna. Taki talent to ma tylko Barbra Streisand.

ocenił(a) film na 6
patsypool

Bardzo lubię głos Christiny i kilka jej piosenek ale do fanek się nie zaliczam .
Byłam ciekawa jak wypadnie w filmie bo rzadko piosenkarki grają dobrze i... PODOBAŁA MI SIE !
Aguilera zagrała super ,skupiła na sobie całą moją uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones