PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492730}
6,1 582
oceny
6,1 10 1 582
Burning Palms
powrót do forum filmu Burning Palms

Tragizm komiczny..

ocenił(a) film na 7

Nawet się ubawiłem jak oglądałem ten film, ale to miało do czegoś prowadzić.. Do zakończenia. Chyba, że ekipie chodziło o ten tragizm, który się wydarzył w każdym wątku.

ocenił(a) film na 8
bbr007

Ja to się ubawiłam szczególnie przy 2 i 3 czesci, bo reszta to juz byla totalnie tragiczna...I chyba ekipie chodzilo wlasnie o tragizm.

ocenił(a) film na 7
justyneczka100

Jak dla mnie najlepsze części to 1 i 5. Najbardziej wstrząsające i prawdziwe. To z gejami i rozkapryszonymi dziećmi, to jakaś bezładna masakra. A palec w d*pie... hmmm... tak głupie, że aż śmieszne.
Pierwsza część mnie zachwyciła, ale nie wiedziałem, że cały film to krótkie historie i byłem rozczarowany, że im dalej, tym gorzej. Dopiero ostatnia scena nieco dorównała poziomowi pierwszej. Szkoda, że scenarzysta nie wyrównał klimatów.

ocenił(a) film na 7
venez

Masz rację mogli chociaż dążyć do jakiegoś morału, połączyć wątki (hmm. jedynie psycholog pojawiła się w obu częściach). Ja bym to zrobił inaczej.

ocenił(a) film na 7
bbr007

Otóż to, gdzie jest jakiś morał? Jak te historie łączą się ze sobą? Jeśli chodziło o tragedię, którą przeżywa główny bohater, to historia z gejami jest wzięta z kosmosu.
Polecam film "Odwrócić przeznaczenie". Tam się dopiero pięknie splata kilka historii :)

ocenił(a) film na 7
venez

Oglądałem to.. Choć to było spory czas temu to polecam. Tu trafiłeś w dziesiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones