PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32365}

Był sobie chłopiec

About a Boy
7,1 101 567
ocen
7,1 10 1 101567
6,9 18
ocen krytyków
Był sobie chłopiec
powrót do forum filmu Był sobie chłopiec

irytujący

ocenił(a) film na 5

Czy tylko mnie strasznie irytował ten chłopiec i jego matka ?...

ocenił(a) film na 6
My_Melody

mnie tez irytowali

ocenił(a) film na 5
My_Melody

Ludzie z problemami, z którymi nie potrafią sobie poradzić irytują. Zwłaszcza w filmie, w którym skupiamy się na bajeranckim życiu ze snów Hugh Granta, który nic nie robi, kasę ma i dmucha panienki. A tu nagle... bum... rycząca matka.

ocenił(a) film na 5
Saddam_filmweb

nie irytowało mnie to , że miała problemy , bo w innych filmach ludzie też je mają i nie irytują.
Bardziej chodzi o wygląd i sposób zachowywania się , mimika twarzy czy mówienie ...

ocenił(a) film na 5
My_Melody

Denerwowała Cię ona czy jej gra. Określ się.

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 8
My_Melody

A znasz jakichś 'nawiedzonych' w prawdziwym życiu? Miałem okazję z kilkoma takimi przebywać, i wg mnie Toni Collette zagrała to mistrzowsko. Choć samą postać też uznałbym za irytującą, tak samo jak zrobił to Will.

użytkownik usunięty
Kwietny

Smutna a nie nawiedzona..ludzie, empatii trochę

ocenił(a) film na 8
My_Melody

Mnie również irytowali ale irytowali dlatego bo tak miało być. Wszystko w tym filmie było przejaskrawione i takie już było jego założenie, że opierał się na skrajnościach. Przeplatanie depresji Fiony (zwróćcie uwagę na ujęcia w jakich pokazywany był jej histeryczny płacz- raczej nie miało to na celu pokazanie dramatu) z euforią, Will na pierwszy rzut oka ma wszystko a tak naprawdę nie ma nic, wkurzający wręcz bezczelny w swoim zachowaniu w stosunku do dorosłego faceta chłopiec a nie może sobie poradzić z docinkami małolatów w szkole... itp

ocenił(a) film na 7
renata_

Dokładnie, podobne miałam odczucia. Czyli nie straciłam całej empatii, nie tylko mnie irytowali :)

ocenił(a) film na 7
edytka_wolomin

Pomimo tego film oceniam pozytywnie, opowiada ciekawa historie, a wkurzające postacie czynią go wyróżniającym sie na tle innych filmów. Wart obejrzenia.

My_Melody

Mnie znacznie bardziej jej stylówa. Problemy problemami, każdy jakieś ma, ale dlaczego od razu przebierać się za yeti?

ocenił(a) film na 7
My_Melody

mnie nie

chemas

Mnie tez nie. Zreszta wyglad ma irytowac? Zachowanie jesli juz. Ale nie w przypadku Marcusa.

ocenił(a) film na 4
My_Melody

Mnie też irytowali, prawdopodobnie przez to, że ich postacie były przerysowane.

ocenił(a) film na 8
My_Melody

W ogóle nie. chłopiec był super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones