PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848889}
6,1 13 333
oceny
6,1 10 1 13333
6,5 4
oceny krytyków
Były lokator
powrót do forum filmu Były lokator

Wszystko się idealnie układa, za mocno żeby dawało satysfakcję widzowi.
Taka ciekawostka dla fanów motoryzacji:
BMW rozwalone w garażu to model F, bohater specjalnie po wypadku porusza się tylko w obrębie drzwi kierowcy, bo reszta zrobiona jest komputerowo( tak samo z resztą jak dam wypadek)
Później natomiast, w następnych scenach widzimy już prawdziwe, rozbite auto modelu E60 :) Mimo tego ,że zarówno sztuczne jak i prawdziwe to seria 5 to jednak widać minimalna różnice w kształcie auta oraz lampach. Do tego dziwnym trafem zmieniaja się felgi założone na auto. Nie ze mną te numery Brunner :D

ocenił(a) film na 7
RuthlessOCB

Historia może naciągana, co widuję często w hiszpańskich thrillerach lub sensacjach, ale ja bawiłam się na seansie bardzo dobrze. Ta podła kreatura Javier będzie mi się po nocach śnił. Po filmie musiałam zaparzyć melisę, a to chyba znak, że dobrze ukazano jego postać.

Dziękuję za kącik motoryzacyjny:).

ocenił(a) film na 7
RuthlessOCB

No nieźle że to wyłapałeś dla mnie nie było żadnej różnicy

RuthlessOCB

A jakie to ma znaczenie dla fabuły tego filmu że producenci maskowali zdjęcia z beemką, z jego kołami i felgą. To Ty masz chyba jakiś problem. Czyżby maniak firmy z Bawarii.

ocenił(a) film na 5
mkbranik

To taka ciekawostka, która wyłapałem i postanowiłem się podzielić na forum. Lubię fury i interesuje się motoryzacją. Niektórzy lubią auta, niektórzy lubią szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Tak jak Ty na przykład. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
RuthlessOCB

Masz z rację - z BMW przegięli maksymalnie. Wychodzi na to, że nie tylko w polskich produkcjach szuka się oszczędności na rozbijanych samochodach. Ale żeby aż do tego stopnia?...Gdyby chodziło o jakiś efekciarski pościg, w którym masakrują dziesiątki samochodów, ale tu raptem mamy jeden samochód. Dla mnie totalna amatorszczyzna na tej płaszczyźnie.

ocenił(a) film na 6
mkbranik

Ale troll. Tu się rozmawia ni tylko o fabule, poza tym jak sam zaobserwowałeś oscary nie są rozdawane tylko za scenariusz ale i za efekty.

ocenił(a) film na 7
RuthlessOCB

Także zauważyłem, że samochód to animacja-już w trakcie samej jazdy, do tego fajnie uzupełniłeś detalami. Chyba oczywiste jest, że nikt by nie ryzykował jazdy pomiędzy filarkami (chociaż te też można było niby dodać komputerowo), jak i nie rozbijałby takiego auta na potrzeby tego filmu. Chociaż faktycznie mogli od samego początku używać po prostu tego samego modelu auta... mimo wszystko to detal

użytkownik usunięty
RuthlessOCB

Właśnie ze względu na naciąganą historię,film nie zapada w pamięć. Przynajmniej u mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones