PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34988}

Byt

The Entity
6,5 2 948
ocen
6,5 10 1 2948
Byt
powrót do forum filmu Byt

9/10

ocenił(a) film na 9

Przeraża mnie historia tej kobiety.

ocenił(a) film na 7
americana

Dlaczego ? Przecież było jej przyjemnie.

ocenił(a) film na 8
Magic1997

No nie wiem czy jej było przyjemnie skoro wolała umrzeć.

ocenił(a) film na 7
galadria44

To czemu tak stękała i jęczała z przyjemności ?

ocenił(a) film na 8
Magic1997

To akurat było wytłumaczone w filmie ta istota ją podeszła i wykorzystała jak spała a jej się coś śniło więc nie była świadoma co się właściwie z nią działo. Jeżeli jej było przyjemnie to mi powiedz dlaczego się chciała go pozbyć ??

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Magic1997

Czasami przyjemność bywa połączona z innymi odczuciami. Które de facto zaprzeczają przyjemności.

ocenił(a) film na 6
americana

Martin Scorsese umieścił "Byt" - na liście najstraszniejszych filmów w historii. Miejsce 4. ;)

ocenił(a) film na 9
Troublesome

A co było na miejscu 1. ?

ocenił(a) film na 6
americana

Ten film: http://www.filmweb.pl/film/Nawiedzony+dom-1963-32633

Tutaj masz całą listę: http://www.thedailybeast.com/articles/2009/10/28/martin-scorseses-top-11-horror- films-of-all-time.html

ocenił(a) film na 7
Troublesome

W nawiedzonym jest genialna scena wyginających się drzwi.

Nie zgadzam się z tą listą.

ocenił(a) film na 6
mr_wall

Ja również. To raczej taka ciekawostka.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Zaintrygowałeś mnie. Możesz podać swoją dziesiątkę (tutaj lub w wiadomości prywatnej)?

ocenił(a) film na 6
mr_wall

Ok. Jutro nad tym pomyślę przy kawie i wyślę pw.

ocenił(a) film na 8
americana

Mnie przeraża chamstwo tej istoty, czymkolwiek by nie była. To 'Witaj w domu, cipo' było bardzo nieeleganckie :/
Aczkolwiek sam film dobrze sklecony.

ocenił(a) film na 8
americana

Zajebisty film!!!! Mocne 8+/10 !!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
americana

Eee, zbyt dosłowny. Miotało nią zbyt straszliwie. I to dudnienie jak się duch objawiał. Znam bardziej przerażające historie.

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

Podasz przykład chociaż jednej?

ocenił(a) film na 5
americana

"Czy zabiłbyś dziecko?"

americana

No i, takie historie przytrafiaja sie stale. Trzeba je jeszcze odsiać przez "brzytwę Ockhama" to i tak coś zostanie.
Wiele tych historii to brutalne oszustwa i wyłudzenia, są ludzie co dla 5 minut sławy kombinują latami. A potem patrzcie ile się książek i filmów wala w księgarniach i filmotekach. Wieli zrobiło na tym kassę. A filmy?? Jeszcze więcej kasy. Filmy na faktach - autentycznych --zawsze będę oglądał z przymrużeniem oka.
Szwindle to 90%, ale te 10% -- to jest problem. Obcy sa pośród nas. I trzeba zakładać że mają złe zamiary względem nas.

Jednak ja bym za wszelka cene się próbował z nimi dogadać. Potem zakumplować, sprawdzić jak reagują na wódę, pooglądać ich laseczki.......choć zakładam że jak wpadają na Ziemię by sobie pomacać to ichnie muszą być paskudy.
W St.Test. jest napisane, że bogowie zstąpili na Ziemię i żyli między nami, spodobały sie im nasze kobiety więc ochoczo brali je sobie za żony. I płodzili. I poprawili nam genotyp. A potem stracili możliwość powrotu do siebie i rozpuścili sie w naszej masie genetycznej.
A pomoc ma nastąpić za parę lat, więc mamy Sąd Ostateczny, bo zabiorą z Ziemi swoich i nieco naszych co sie do czegokolwiek nadają. A reszta zostanie .

Hej!

baca350

Hej! Nareszcie trafiłem na właściwe wyjaśnienie plandemii. Nb. również dla mnie notka, że film (książka, opowieść przy piwie) jest oparta na faktach, znaczy tyle że zgadza się nazwisko (ale niekoniecznie) i lata wydarzeń. Reszta jet Hollywoodem.

americana

A mnie nie! Takich historii jest bardzo dużo. Dawniej było tak, że jak mąż wyjeżdżał gdzieś na dłużej, a później po powrocie widział biegające po domu nie swoje dziecko, to żona mówiła mu że zgwałcił ją inkub. I mąż był choć trochę udobruchany no bo to nie wina żony tylko siły nieczystej. Sąsiad zaś tłumaczył się swojej żonie ze swych nocnych nieobecności w domu, że prześladuje go sukkub. I dzięki temu wszyscy byli szczęśliwi i mieli wysoki przyrost naturalny bez 500+.

americana

Ta historia jest oparta na faktach. Bóg nie istnieje, szatan to wymysł klechów itd. Wynika z tego że to był transformers. hah ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones