PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489573}
5,7 1 041
ocen
5,7 10 1 1041
Byzuch
powrót do forum filmu Byzuch

nie widzialem... Sory...

Jak mozna to ogladac...

Oskarek_89

Chopie jak nie wiesz o co chodzi to sie nie odzywej niepytany.... idz na nowego Bonda bydziesz zadowolony, a śląskie filmy łostow ślązokom ...aha a jak byś tak mieszkoł kaj u nos to sie nawet lepi nie przyznowej ...

Pozdro do Hanysow i goroli

ocenił(a) film na 3
tooom19

Spoko moze na poczatku byl ale pozniej daremny nic smiesznego oprocz paru scenek na poczatku 3/10

Oskarek_89

Moze taka specyfika. Wszystkich, którzy widzieli ten film (moich znajomych Ślązaków) rozbawił. Emigrańci, którzy wracają z Niemiec do kraju NAPRAWDĘ się tak zachowują-dziwią się, że w ogóle cywilizacja do polski dotarła ;p

ocenił(a) film na 9
Lupinne

Dodom jeszcze, że niy jednego polskigo szwaba by trza było grabiami trzasnąć!
Świetny film. Nojbardzi rozbawieło mie to z tym mercedesem. :D
Tyż pozdrowiom... wszystkich

ocenił(a) film na 6
Gamera

Jedno co można po tym filmie powiedzieć, to: GÓRNY ŚlĄSK! he he..

ocenił(a) film na 5
dustman

Tez jestem ze Slaska film mnie czasami bawil :) Ale ogladalam go tylko dla niemieckich dialogow bo kocham ten language :DD . O gustach sie nie dyskutuje wiec nie wiem po co odpowiadacie na post zalozyciela tematu . Jest on poprosu zazenowany lub jest to bardzo marna prowokacja, a wy dajecie sie robic w konia :) I prosze was nie udawajcie gwary slaskiej bo to jest nonajmniej zalosne :-) Nie poslugujecie sie na codzien gwara a tutaj probojecie zablysnac :) Czujcie sie jak gwiazdy :D

Isabel_Evans

jo ino w kwesti gwary pisza boś mi wloz na odcisk, tak sie składo ze mieszkom w Rudzie Sląski i na bieżąco używom gwary w życiu codziennym jak i zawodowym a to że ciężko coś na pisać w gwarze skiż tego że nie ma jakichś tam słownikow i nie wiadomo jak sie powinno jakie słowo pisać to już nie moja wina jo pisza tak jak godom . pozdro

ocenił(a) film na 9
Isabel_Evans

po 1 na pewno niy je żeś Hanysym, beztoż zawodzo ci JĘZYK śląski, bo na Śląsku i gorole żyją...
po 2 to niy je GWARA a JĘZYK śląski! Ignorancie/tko.. Ino czystymu gorolowi trudno zaakceptować, że rodowite Ślązoki mają swoj język. W koncu... i take mocarstwo jak SZA (Stany Zjednoczone) dodało tyn język do jezykow zagranicznych.
po 3 ty niy umisz pisać ani po śląsku, ani po polsku... ty niy mosz czym 'zabłysnąć" beztoz cie to boli...
Kompleksy idzie lyczyć...

ocenił(a) film na 5
Gamera

Umiem cośpowiedziec po slasku, ale nie uzywam tego JEZYKA (przeczytasz wiecej, to sie dowiesz ze to gwara :-) = mow co chcesz) Tak kochana masz racje codziennie kiedy klade sie spac placze i uzalam sie nad soba dlatego ze nie umiem tak mowic jak wy : ) No prosze cie. Nie zamierzam krytykowac tego "godanio" ale mowie tak jak mi sie podoba i tak jak chce :) Nikt nie narzuci mi czegos czego nie chce . Moja rodzina wywodzi sie z Piotr.Tryb ale moj tata jest slazakiem i teraz wiecej sie tych ludzi zebralo w mojej rodzinie :) Okey mowia po slasku ale reszta rodziny ich nie rozumie :D Ale za to mamy ich potepiac?

ocenił(a) film na 9
Isabel_Evans

JĘZYK ŚLĄSKI numer ISO 693-3 (szl). (http://www.sil.org/iso639-3/documentation.asp?id=szl)

I tata zabroniył mi z gorolami godać...

ocenił(a) film na 5
Gamera

Fajnie ze tak sluchasz taty :) Ale obrazacie "Goroli" kiedy obrazaja "Buzyucha" a sami potem obrazacie goroli ..hmmm zwykly przypadek ??? . Niee poprostu myslicie ze w Warszawie to ludzie nie sa wychowani no ale niestety My takze nie jestesmy .
A co do filmu to taki sobie :D

ocenił(a) film na 7
Isabel_Evans

Eh gorole wypie*dalać z śląska bo nom krajobraz psujecie

ocenił(a) film na 7
Isabel_Evans

,,I prosze was nie udawajcie gwary slaskiej bo to jest nonajmniej zalosne :-) Nie poslugujecie sie na codzien gwara a tutaj probojecie zablysnac :) Czujcie sie jak gwiazdy :D" tu raczej ty nas obrażasz.

ocenił(a) film na 9
Isabel_Evans

Byłach w Warszawie i niy wiedziałach jak iść by zajść pod PKiN, Pytom sie jednego gorola jak tam zajść a łon mi pokazuje wiyrch PKiN i sie pyto czy go widza, jak potwierdziełach to mi kozoł iść prosto. Typowy gorol...co, jo ptok? Beztoż unikom goroli...

ocenił(a) film na 7
Oskarek_89

Ja jestem gorol I film super.Pozdro dla hanysów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones