PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489573}
5,7 1 041
ocen
5,7 10 1 1041
Byzuch
powrót do forum filmu Byzuch

bez komentarza ocena 1/10 , nie wiem tylko czemu w opisach pisze że to komedia hhehehhehe

ocenił(a) film na 9
Darbus

No ja... Lepi dać 1, bo to śląski film i nie rozumi sie ło czym godają....
żałosne....
Świetno komedia!

Gamera

A ja jestem ślązaczką, słyszałam, że film niezły. Jak zobaczę to się wypowiem. Jeśli chodzi o gwarę śląską, to osoby z innych regionów zawsze mają kłopoty ze zrozumieniem. Normalka.

ocenił(a) film na 9
bs85

Ino, że sie nikt nie dowalo do Górali czy Kaszubow, a do Ślązokow zawsze mają 'ale'...

Gamera

Tak było jest i będzie, niestety! Jak stolicę z ruin odbudować trzeba było to Śląsk być "Ok". Ale to historia. Nie dać się gorolom :D

Gamera

chyba nigdy nie widziales swietnej komedii....żałosne

ocenił(a) film na 8
Darbus

Ja nie jestem ślązakiem, ale film był fajny.

Niektóre sceny to powalały na podłogę. :P:P:

pozdro

ocenił(a) film na 7
Darbus

mnie to śmieszyło, nawet bardzo
mieszkaniec innego województwa może nie zrozumieć gwary
mój wujek zachowuje się identycznie, więc moją rodzinę rozbawiło to do łez
polecam, mam nadzieję,że będzie druga część - wycieczka do Niemiec
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Darbus

Internauta jest sfrustrowany, ma kompleksy i stara sie je leczyć nie mając pojęcia o pojęciu.
Film znakomity i kropka jestem Ślązakiem i jestem na TAK

ocenił(a) film na 1
Darbus

jo rozumia co godaja, ale film beznadziejny :/

ocenił(a) film na 7
lisu_7

czyli rozumisz to co po polsku gorolu

ocenił(a) film na 5
Gorn221

hehe dobra odpowiedz
film fajny szczególnie jorg z prostatą, tylko nierozumiem czemu polski niemiec wywalił ten żymlok

ocenił(a) film na 7
edgarddavids

też nie kapuje czemu nie lubił tych żymloków

Gorn221

Sporo tego wyrzucił :(

ocenił(a) film na 6
Gorn221

tyż nie lubia żymloków,niy biera tego do ust!Bestusz go rozumia..

ocenił(a) film na 6
jacpod

i jeszcze:film ciulaty jeden i drugi,amatorszczyzna!

ocenił(a) film na 7
jacpod

Miołeś film ocieniać a nie swój ryj

ocenił(a) film na 10
edgarddavids

bo mu sie najnormalniej w świecie przejadły ;) Piyrsze yno o tych żymlokach godoł, to mu dowali, ale potym już tym rzigoł ;)

Darbus

Jak można oceniać film na 1, jeżeli nie jest się Ślązakiem i nie rozumie 75% fabuły, języka, obyczajów i wielu innych?! Trzeba być totalnym ignorantem. To jest komedia traktująca z przymrużeniem oka życie na Śląsku. Gorolu, ściągnij sobie napisy do tego filmu, zapoznaj się z historią śląska i dowiedz się, dlaczego to co dla Ciebie nie jest śmieszne (i najprawdopodobniej totalnie niezrozumiałe) nas tutaj śmieszy, a nawet wzrusza. Oceniam film bardzo dobrze. Ave.

użytkownik usunięty
Darbus

Do mnie 9/10, bardzo sie nom podobol.

ocenił(a) film na 7

Ja nie jestem Ślązakiem mieszkam na pomorzu ale film mi się bardzo podobał. Lubię wasz język i prawię wszystko rozumiem a czego nie rozumiem to sobie potem sprawdzam w internecie. Najbardziej mi się podobała rola Grzegorza Stasiaka w roli farorza. Moja ocena 7/10.

Darbus

i tego sie trzim i wydupiej na pole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones