PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826473}

Córka boga

The Other Lamb
4,4 6 717
ocen
4,4 10 1 6717
4,4 29
ocen krytyków
Córka boga
powrót do forum filmu Córka boga
ocenił(a) film na 3
Meldondg_Lord

Może ciut gorszy najwyżej, ale jak już nawet krytycy nie lubią filmu Szumowskiej, no to znaczy, że jest źle...

Meldondg_Lord

To zależy. Sam chciałbym pooglądać komunę kobitek na ekranie jeśli byłoby to coś wartego oglądania. Akurat ci z lewej strony mają dobrych reżyserów i filmowców i dużo sprawniej wykorzystują kino, ich filmy są jakościowo lepsze. Z reguły tym drugim ciężej jest dorównać. Niestety czasem film ogranicza się do bicia propagandowej piany i wtedy jest nie do oglądania. Chętnie sam bym się przekonał jak jest w tym przypadku.

użytkownik usunięty
Lucas207

Ta, szczególnie Clintowi Eastwoodowi trudno lewusom dorównać... nie żartuj

Meldondg_Lord

Ja jestem bardzo ciekawa, gdzie w tym filmie ludzie dostrzegają feminizm... powiesz, co wg ciebie jest w nim feministycznego?

magdaxd

też jestem ciekawa

aniaopole7

Niestety nikt nie udzielił odpowiedzi... widocznie autorzy tego stwierdzenia jedynie potrafią rzucać terminami, bez zdolności uzasadnienia ich... a szkoda...

ocenił(a) film na 5
magdaxd

Podejrzewam, że dla autora tych oskarżeń o feminizm, feminizm oznacza "zbyt dużo kobiet na ekranie" xD

mippek

Kobietę w ogóle XD A do tego ma jakiś problem z system, w którym zarządzana jest przez mężczyznę i jeszcze jak można pokazywać, że coś takiego może być krzywdzące dla kobiet... Przecież to marzenie co po niektórych mężczyzn... I to niby jest bee? Feministki coś wymyśliły...XD

ocenił(a) film na 1
Meldondg_Lord

Jest, a nawet gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones