PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826473}

Córka boga

The Other Lamb
4,4 6 717
ocen
4,4 10 1 6717
4,4 29
ocen krytyków
Córka boga
powrót do forum filmu Córka boga

Meh

ocenił(a) film na 5

Cóż film ma dobry początek i koniec. Niestety środek tego filmu to jedno wielkie meh. Miejscami przewijałam a szkoda bo film miał duży potencjał

Malgosia_MM_filmaniak

"Miejscami przewijałam"... jak można ocenić film, którego się nie obejrzało?

ocenił(a) film na 5
magdaxd

Kilka razy na netflixie co 10 sekund i z tego co czytałam nic (oprócz ładnych widoczków) nie straciłam

Malgosia_MM_filmaniak

"z tego co czytałam"...? Czyli wystarczy obejrzeć trailer żeby wygłosić opinię o filmie? Fenomenalne! Ja musiałam pauzować, bo utrata 10 sekund potrafiła skutecznie doprowadzić do utraty wątku... bo to film przy którym się myśli, ogląda i słucha... skoro przewijałaś... to go nie obejrzałaś... a skoro czytałaś o nim to już pewnie wiesz wszystko O_o

ocenił(a) film na 5
magdaxd

O jezu jak by to powiedzieć... obejrzałam film i niewiem jak pominięcie 50 sekund ładnych widoków łąk ma wpłynąć na utracenie wątku

Malgosia_MM_filmaniak

"miejscami przewijałam", "kilka razy", "co 10 sekund"... zmieniasz na "50 sekund widoków"... obejrzałam, ale nie obejrzałam... prawie jak powąchałam ciastko i od tego przytyłam...

ocenił(a) film na 5
magdaxd

chodziło że w przybliżeniu pominrłam 50 sekund filmu czyli wcisnełam 5 razy pomiń 10 sekund przy wędrówce po górach (bo to mnie strasznie nudziło). Uważam to za to moje ''miejscami przewijałam''. Niewiem gdzie napisałam że nie obejrzałam tego filmu.

Malgosia_MM_filmaniak

Film, który należy obejrzeć w skupieniu i uwadze ty przewijałaś... to tak jak czytałam książkę, ale kilka stron pominęłam... i stwierdzam, że zrozumiałam z niej początek i koniec... w mojej opinii filmu nie obejrzałaś, możesz się ze mną nie zgadzać, ale to nie wpływa na moje zdanie, że oceniłaś film, którego nie obejrzałaś w pełni twierdząc, że i tak z ocen innych nic nie straciłaś... może warto nie oglądać innych produkcji niż amerykańskie kino Hollywoodu...

ocenił(a) film na 5
magdaxd

To twoje zdanie jeśli uważasz że pominięcie ładnych widoczków sprawia że nie obejrzałam od razu całego filmu to spoko. Moim zdaniem jak już możemy mówić o kawałku a nie całości ale niebędę się kłucić bo to niczego nie zmieni. Co do innych produkcji niż hollywood ostatnio obejrzałam hejtera polecam

Malgosia_MM_filmaniak

Dawno obejrzany... średnio polecam...

Malgosia_MM_filmaniak

Robiłam to samo, tego filmu nie da się oglądać. Szumowska myśli, że jak będzie coś pokazywać przez minutę to będzie bardziej patetyczny A on był po prostu nudny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones