PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713487}

Córka króla

The King's Daughter
4,9 969
ocen
4,9 10 1 969
Córka króla
powrót do forum filmu Córka króla

Chińscy filmowcy przy dostępnych zasobach finansowych powinni sie skupić na filmach opartych na ich własnej kulturze, a nie próbowac imitować filmy zachodnie. W filmie są i wielkie nazwiska w obsadzie i drogie efekty, a mimo to ogląda się jak tania podróba filmów Disney'a przeznaczona na rynek DVD. Po takich produkcjach jak "Wielki Mur" zachodnie gwiazdy powinny w końcu nauczyć się czytać kontrakty (no chyba że chodzi tylko o kasę), żeby nie wstydzić się przez resztę życia, bo Pierce Brosnan wygląda w tym filmie nie jak Król Słońce a jak podstarzała gwiazda rocka z nazbyt rozchełstaną koszulą. Kostiumy są fatalne, część statystó wygląda jakby uciekli z pokazu mody w latach '80 poprzedniego stulecia. Ogółem nie polecam.

taomoguei

Co Ty bredzisz?! To jest australijska produkcja!

ocenił(a) film na 2
JackCarver

Krajem produkcji jest Australia. Pieniądze na realizację dała chińska firma produkcyjna Kylin Films. Naprawdę wierzysz że po sypnięciu kasą nie wtrącali się w produkcję?

taomoguei

Co innego wtrącać się w produkcję a co innego za nią odpowiadać. Mimo wszystko jest to film australijski, a nie chiński.

ocenił(a) film na 2
taomoguei

Wielki mur przy tym, to arcydzieło...

ocenił(a) film na 5
taomoguei

Ludzie, to jest bajka! Ludwik to umowna postać i ma prawo wyglądać jak stary rockman. Nikt tu nie dbał o historyczna prawdę, chodziło o zabawę. Stroje, makijaże, muzyka - serio miałoby być "zgodnie z zachodnią kulturą"? No jest - celowe pomieszanie ze wspólczesnością :) A syrenka ci nie przeszkadza? :D

ocenił(a) film na 5
gaudia

... bajka ? a ja traktowałem film podobnie jak niektórzy jako chiński dokument historyczny z czasów Ludwików... ups... a dobra syrenka nie jest zła w każdym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones