PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107901}

Córka prezydenta

Chasing Liberty
6,3 50 129
ocen
6,3 10 1 50129
Córka prezydenta
powrót do forum filmu Córka prezydenta

Przyjechała do mnie kuzynka- jedestanoletnia wląśnie :D
Czy ten film sie nadaje dla niej? nie ma żadnych podtekstów seksualnych ani nic... jeśli nie nadaje się ejdnak, to jaki film polecacie żeby zaciekawił zarówno młodszych jak i starszych? :D

Lolipop_Girl

O ile sobie przypominam byly chyba 2 sceny jak ona sie rozbiera (nic nie widac, do niczego nie dochodzi) i to chyba tylko tyle ;P
A jedyne co mi przychodzi na mysl z innych tytulow oprocz filmow animowanych to Monte Carlo. Podobna tematyka: dziewczyny w europie + jakis chlopak+ przygody ktore im sie zdarzaja
Mam nadzieje ze pomoglam ;)

OurWorldIsMagic

Dzieki :D

ocenił(a) film na 8
Lolipop_Girl

Spokojnie, pocałunki naszej głównej bohaterki były tak sztuczne, że nie będąc dzieckiem chciało się to wyłączyć :) nie mówiąc o reszcie :)

ocenił(a) film na 8
kowal1528

oups, teraz zobacyzłem, że oglądałem zupełnie inny film o podobnym tytule i z tego samego roku:S

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Mimo, że inny film, główna bohaterka (czyt. Mandy M) całuje się równie sztucznie, tak, że żadnego dziecka nie zgorszy :)

ocenił(a) film na 8
annemarie93

Ej, nie nazywaj pocałunkiem dotknięcia ust i ruszanie głową jakby szukało się dostępu powietrza :D

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Czy ja wiem, na końcu kiedy spotkali się na próbie czy czymś tam, to się prawie zjedli xD

ocenił(a) film na 8
annemarie93

cholera, jak ja nie cierpię jak dają te same tytuły filmu i z tego samego roku;/ w tej wersji <Chasing Liberty> to jeszcze całowanie wyglądało dobrze. Ale w tamtej drugiej to juz tragedia ;p

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Ja po prostu nie przepadam za Kate Holmes, a tu Matthew Goode ratował film :)

ocenił(a) film na 8
annemarie93

Ja tam do niej nic nie mam, ALE Matthew uch, to było to ;p

ocenił(a) film na 7
kowal1528

Nie wiem czy widziałeś Stokera, ale wg mnie Matthew zagrał tam genialnie

ocenił(a) film na 8
annemarie93

Nie oglądałem ale mam zamiar, zobacze jak tam gra;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones